Olimpia zablokowała transfer swojego snajpera do III ligi

Radosław Grzywniak, napastnik Olimpii Podgaj, znalazł się na celowniku III-ligowej Foto-Higieny Gać. Transfer ostatecznie zablokował zarząd beniaminka wrocławskiej okręgówki.

 

Kolejny klub okradziony. Złodziej połakomił się na… wał do trawy

Grzywniak przez miesiąc trenował z zespołem z Gaci. Trener Foto-Higieny był zainteresowany pozyskaniem napastnika. Okazało się jednak, że zarząd Olimpii zablokował przejście zawodnika. Co dalej? Napastnik, który w rundzie jesiennej strzelił 15 goli, jest więc nadal zawodnikiem Olimpii.

 

Czy ujrzymy na wiosnę w barwach beniaminka? Tego nie są pewni nawet w klubie. „Dlatego to od Radka będzie zależało czy w tej rundzie przywdzieje trykot Olimpia Podgaj i wspomoże kolegów w walce o utrzymanie ligi okręgowej w Podgaju” – czytamy na klubowym fanpage.

 

14 drużyn w grupie, ale aż dwie muszą pauzować. Bo jedna się wycofała

Wiele wskazuje jednak na to, że tak się stanie. Zwłaszcza że Grzywniak może zmienić klub, być może właśnie na Foto-Higienę, latem, gdy będzie mógł zmienić barwy bez zgody władz klubu. 

 

Jak będzie, przekonamy się już w niedzielę, gdy Olimpia zmierzy się w derbach powiatu z Strzelinianką. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, zwłaszcza że oba kuby walczą o utrzymanie się w lidze.

 

Fot. Olimpia Podgaj Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *