Skra – Widzew transmisja na żywo [27.04. TV ONLINE, STREAMING]

Sarka – Widzew transmisja na żywo. Mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź w 31. kolejce II ligi w sobotę, 27 kwietnia 2019. Gdzie oglądać mecz Skra – Widzew na żywo? TRANSMISJA SKRA – WIDZEW ONLINE, STREAMING 27.04.2019.

 

Skra – Widzew transmisja na żywo

W sobotę w Częstochowie zapowiada się ciekawy mecz. Skra co prawda jest niemal pewna pozostania w II lidze, ale póki nie  jest to pewne na 100 proc. każdy punkt może przybliżyć beniaminka do tego celu. 

 

Widzew ma na koncie aż 9 remisów z rzędu. Podopieczni Jacka Paszulewicza, który niedawno zmienił na ławce trenerskiej Radosława Mroczkowskiego, stracili już fotel lidera. W niedawnym hicie kolejki zremisowali bezbramkowo z Radomiakiem i grupa pościgowa bardzo zbliżyła się do łodzian. GKS Bełchatów ma tyle samo punktów, a Olimpia Grudziądz i Elana Toruń tracą tylko po 1 punkcie. Kolejny remis, nie wspominając już nawet o porażce, może mieć tragiczne konsekwencje.  

 

Skra – Widzew transmisja na żywo

Choć oba kluby dzieli finansowa przepaść – łodzianie z budżetem sięgającym 8-9 milionów przewyższają pod tym względem Skrę kilkakrotnie trudno wskazać faworyta sobotniego meczu. 

 

Skra zagra z Widzewem po raz drugi w historii. W pierwszym meczu obu drużyn w Łodzi było 2:0 dla RTS-u. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *