Ślęza Wrocław rozpoczyna budowę kompleksu boisk na Kłokoczycach

Firma Dabro Bau zrealizuje piłkarską część inwestycji na Kłokoczycach, gdzie ma powstać kompleks sportowy Ślęzy Wrocław. Budowa rozpocznie się w najbliższych dniach, a wszystkie obiekty będą gotowe jeszcze tej jesieni.

 

Górnik może mrozić szampana, Lechia oswajać się ze spadkiem

Wkrótce na terenie budowy pojawiają się maszyny i rozpoczną się prace. Całość będzie gotowa do użytku jesienią tego roku. Na Kłokoczycach oprócz boisk otwartych z murawą sztuczną i naturalną powstanie boisko pod balonem, które będą dostępne o każdej porze, niezależnie od warunków pogodowych oraz pory roku. Docelowo boiska piłkarskie mają być częścią wielofunkcyjnego ośrodka treningowego – domu dla piłkarzy oraz koszykarek Ślęzy Wrocław.

 

– Cieszymy się, że Dabro Bau będzie realizował naszą inwestycję na Kłokoczycach. To renomowana firma, która znana jest z rzetelności i jakości wykonania. Poprzednie budowy tej firmy utwierdzają nas w przekonaniu, że obiekty będą bardzo dobrze wykonane i przez długie lata będą służyły nie tylko zawodnikom i zawodniczkom Ślęzy, ale i wszystkim mieszkańcom Wrocławia – powiedziała prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

 

OZPN Legnica pójdzie na wojnę z DolZPN

Dabro Bau to firma działająca na rynku od 2003 roku, która ma w swoim portfolio kilkanaście dużych inwestycji. W rodzinnej Świdnicy zbudowała obiekty przy ul. Ułańskiej i Wałbrzyskiej, a przede wszystkim stadion miejskiego OSiRu. Boisko oraz bieżnia lekkoatletyczna powstały także w Złotoryi. Jeżeli zaś chodzi o inwestycje w stolicy Dolnego Śląska, to Dabro Bau postawiło chociażby boiska wielofunkcyjne przy ul. Spółdzielczej, obiekt wielofunkcyjny przy ul. Częstochowskiej czy sztuczną murawę koło stadionu „Oławka” przy ul. Na Niskich Łąkach.

 

 

źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *