Górnik Wałbrzych rezygnuje z IV ligi. Gdzie zagra w przyszłym sezonie?

Spełnia się czarny scenariusz. Jak informuje portal walbrzych24.com, zapadła już decyzja o tym, że Górnik Wałbrzych wycofuje się z IV ligi. Gdzie zagra w przyszłym sezonie?

 

Victoria Tuszyn rezygnuje z awansu do IV ligi. Kto w zamian?

W czerwcu miało się wyjaśnić, jaka będzie przyszłość Górnika Wałbrzych. Wszystko wskazuje na to, że właśnie się ona klaruje i – niestety – wygląda na to, że happy endu nie będzie. Jak informuje portal walbrzych24.com, w piątek wieczorem zapadła decyzja, że Górnik nie przystąpi do rozgrywek we wschodniej grupie IV ligi. Cały tekst można przeczytać tutaj.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że w przyszłym sezonie Górnika zobaczymy we wałbrzyskiej klasie A. W zupełnie nowym, zapewne mocno odmłodzonym, składzie i z nowym sztabem trenerskim na ławce. 

 

 

 

2 thoughts on “Górnik Wałbrzych rezygnuje z IV ligi. Gdzie zagra w przyszłym sezonie?

  1. Jeśli Górnik Wałbrzych zagra rzeczywiście w A-klasie to była by strata wizerunkowa w IV lidze, gdyż jest to zespół z ścisłej czołówki. Jak została by rozwiązana kwestia IV ligi, gdyby potwierdził się ten scenariusz? Czy awans otrzyma 3 drużyna w klasie 0 w tym wypadku Mechanik Brzezina?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *