Decyzja w sprawie Górnika do końca tygodnia. W czwartek protest kibiców

Do końca tygodnia ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie przyszłości Górnika Wałbrzych. Tymczasem w czwartek kibice wybieraja się pod ratusz.

 

Korona króla strzelców III ligi. Czy jest przepustką do zawodowej piłki?

Przyszłość Górnika Wałbrzych ma się ostatecznie wyjaśnić do końca bieżącego tygodnia. Taką informację od władz klubu otrzymał Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Pilki Nożnej.

 

Jaka będzie decyzja? Na dziś to wróżenie z fusów. Możliwe jest zarówno ogłoszenie upadłości klubu, jak i start w klasie A, a może nawet uratowanie IV ligi.

 

By nie dopuścić do tego pierwszego lub drugiego rozwiązania, w czwartek rano (o godz. 9) przed wałbrzyskim ratuszem zbiorą się kibice. Wtedy odbędzie się sesja Rady Miejskiej. 

 

“Górnik Wałbrzych zmaga się od miesięcy z wielkimi problemami, czarny scenariusz teoretycznie się już sprawdził, ale tak łatwo się nie poddawajmy, nie pozwólmy na to by Biało-Niebiescy tułali się po A klasie czy lidze okręgowej, nie pozwólmy na upadek wielkiego klubu z wspaniała tradycją i Historią. Wszyscy spotkajmy się pod Wałbrzyskim Ratuszem i pokażmy, że los klubu nie jest nam obojetny! Wałbrzyszanie, Górnicy, Sportowcy, Kibice” – napisali na facebooku kibice. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *