Marcin Dymkowski odchodzi z Foto-Higieny do rezerw Śląska Wrocław

Marcin Dymkowski nie jest już trenerem III-ligowej Foto-Higieny Gać. Ale zostaje w 3. grupie III ligi. Ma bowiem trafić do sztabu szkoleniowego rezerw Śląska Wrocław.

 

Zawodnik Piasta Żmigród trenował z Wisłą Kraków, ale trafił do Stali Mielec

Marcin Dymkowski odchodzi z Foto-Higieny Gać. Jak informuje oficjalna strona klubu – powodem jest fakt, że szkoleniowiec otrzymał ofertę objęcia posady szkoleniowca rezerw Śląska Wrocław. „Zarząd naszego klubu nie chcąc blokować rozwoju młodego utalentowanego trenera pozwolił na jego dalszy rozwój w nowym zespole” – czytamy na stronie.

 

Choć nieoficjalnie mówi się, że ma zostać asystentem trenera Piotra Jawnego w Śląsku II. Trzeba więc czekać na oficjalny komunikat Śląska w tej sprawie. 

 

Decyzja w sprawie Górnika do końca tygodnia. W czwartek protest kibiców

Dymkowski prowadził Foto-Higienę przez 3,5 roku. Objął zespół w stycznia 2016 roku. Zastąpił na tym stanowisku Romualda Szukiełowicza, który przeniósł się do… ekstraklasowego Śląska Wrocław.

 

Jak informuje strona klubu, Foto-Higiena pod wodzą Dymkowskiego rozegrała 109 spotkań ligowych, w których odnotowała 66 zwycięstw, 18 remisów i 25 porażek (bramki 234 – 133).

 

Nowego trenera klubu z gaci mamy poznać w środę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *