Beniaminek okręgówki blisko hitowego transferu

Patryk Gołębiewski rozstaje się z III-ligowym Piastem Żmigród. Być może w nowym sezonie zobaczymy go w Wierzbicach, drużynie beniaminka wrocławskiej okręgówki.

 

Rozwój Katowice wycofał się z III ligi. Wraca MKS Kluczbork

Patryk Gołębiewski jest wrocławianinem, ale do Żmigrodu trafił z… Okęcia Warszawa przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Z czasem został kapitanem Piasta, w którym spędził 6,5 roku. Wcześniej grał m.in. w juniorach Śląska Wrocław czy Odrze Wrocław.

 

Jak informuje klubowa strona Piasta, 25-letni obrońca rezygnuje z gry w Żmigrodzie ze względów osobistych – nie może bowiem dłużej swoich obowiązków godzić z grą na III-ligowym poziomie.

 

Andrzej Ignasiak trenerem A-klasowej Ambrozji Bogdaszowice

Nie kończy jednak z piłką. W nowym sezonie zagra najprawdopodobniej WKS-ie Wierzbice, drużynie beniaminka wrocławskiej klasy okręgowej. Co ciekawe, WKS prowadzi Grzegorz Podstawek, który doskonale zna Gołębiewskiego s czasów, gdy był trenerem Piasta.

 

Jeśli transfer dojdzie do skutku, to Gołębiewski z pewnością będzie dużym wzmocnieniem jedenastki z Wierzbic.

 

źródło: piast-zmigrod.pl

One thought on “Beniaminek okręgówki blisko hitowego transferu

  1. Wierzbice mogą być ciekawą drużyną dodając jeszcze do tego trenera Grzegorza Podstawka, który był ograny w najwyższych ligach to spory zastrzyk doświadczenia dla chłopaków. Jeśli zostaną kluczowi zawodnicy typu : Żak,Szczytowicz, Fifi czyli trio z Brzeziny i Zachodu Sobótki i wzmocnią się Patrykiem Gołębiewskim + inne transfery to wyrastają na papierze na jednego z faworytów klasy 0. Oby nie skończyło się to tylko, jak w przypadku Motobi Kątów Wrocławskich oraz Pumy Pietrzykowice tzn. jest kasa,szybki awans i później pach, sponsor się wycofuje, zabezpieczenia finansowego nie ma a gracze bez $$ nie grają i klub może już nie istnieć. Miło by było zobaczyć powtórkę sezonu zeszłego, gdzie przez dłuższy czas wiele drużyn mogło powalczyć o lidera a strata punktowa była niewielka. Mocne będą : Kobierzyce,Środa Śląska,Pawłowice dołączyć może Oleśnica z młodymi adeptami a jeśli Mechanik Brzezina i Zachód Sobótka utrzymają składy i wzmocnią się na pozycjach kulejących to już robi się ciekawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *