Wrocławski desant w Prusicach. Orzeł solidnie wzmocniony

Orzeł Prusice długo zwlekał z ogłoszeniem nowych zawodników, ale w środę okazało się, że trener Adrian Bergier może liczyć na solidne wzmocnienia.

 

Transfery w IV lidze. Grupa wschodnia [CZEŚĆ I]

W Prusicach powiększyła się kolonia byłych graczy Ślęzy Wrocław. Do super snajpera Grzegorza Rajtera i Konrada Kątnego dołączyli Dawid Molski i… Kajetan Łątka. Ten sam, który jesienią ubiegło sezonu był podstawowym graczem drużyny Grzegorza Kowalskiego, ale zdecydował się zawiesić uprawianie futbolu. Teraz wraca, ale już w barwach Orła, do którego został ze Ślęzy wypożyczony.

 

Jak informuje klubowa strona Ślęzy, cała czwórka ostatni raz zagrała razem w maju 2016 roku. Teraz mogą znów razem pojawić się na murawie już w czwartek w Trzebnicy, gdzie Orzeł zainauguruje sezon. Dodajmy, że wtedy zawodnikiem Ślęzy był również Adrian Bergier, obecnie trener prusiczan.

 

Transfery w IV lidze. Grupa wschodnia [CZEŚĆ II]

Co więcej, od ubiegłego sezonu w Prusicach grają również Łukasz Sakwa, Adam Lasota i Damian Siódmak, czyli młodsi koledzy wspomnianej czwórki.

 

Ponadto w Orle kibice zobaczą dwóch graczy młodzieżowych drużyn Śląska Wrocław – Macieja Głogowskiego oraz Macieja Michalaka. Do zespołu dołączyli również Lucas Rodrigues Monteiro (LZS Starowice) i Grzegorz Wąsek (LZS Starowice/Parasol Wrocław) oraz Kamil Błach (Polonia Środa Śląska).

 

źródło: własne, slezawroclaw.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *