Pierwsza zmiana trenera w IV lidze. Grzyb zrezygnował z prowadzenia Orkana

Wojciech Grzyb nie jest już trenerem IV-ligowego Orkana Szczedrzykowice. Zrezygnował po porażce w pierwszym meczu ze Stalą Chocianów.

 

IV liga. Oto najlepsi strzelcy po dwóch kolejkach

Niewiele ponad rundę na stanowisku trenera IV-ligowego Orkana Szczedrzykowice wytrwał Wojciech Grzyb, były pomocnik, który w ekstraklasie rozegrał pond 300 meczów. Szkoleniowiec zrezygnował po pierwszym meczu ligowym, przegranym przez jego podopiecznych 2:3 ze Stalą Chocianów.

 

Rezygnacja Grzyba była dużym zaskoczeniem dla włodarzy klubu. Sam trener na łamach portalu e-legnickie.pl dał do zrozumienia, że drużyna nie realizowała tego, czego od niej oczekiwał. A także, że wizja budowy drużyny jego i władz klubu „jakiś czas temu zaczęły się rozjeżdżać”.

 

Trzy drużyny z dwoma wygranymi. Gryf lepszy w meczu beniaminków

Co ciekawe, spekuluje się, że nowym klubem Grzyba będzie… Stal Chocianów. Była ona nim zainteresowana również zimą ubr., ale wtedy strony nie doszły do porozumienia, a Grzyb wkrótce trafił do Szczedrzykowic.

 

Kto zostanie szkoleniowcem Orkana? Na razie klub milczy na ten temat. Niewykluczone, że będzie nim zawodnik Orkana Jarosław Gambal, który już nie raz występował w roli „strażaka”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *