Transferowy hit w Żmigrodzie. Chciał go Brzęczek, teraz jest w Piaście

Krystian Miś, ostatnio zawodnik Wisły Płock, został nowym graczem Piasta Żmigród. Powinien być dużym wzmocnieniem defensywy III-ligowca.

 

Która grupa najmocniejsza, skąd będzie najtrudniej awansować?

23-letni Krystian Miś na początku lipca rozwiązał kontrakt z żegna się z Wisłą Płock za porozumieniem stron i stał się wolnym zawodnikiem. Teraz dołączył do III-ligowego Piasta Żmigród. Ekipa Ediego Andradiny kiepsko rozpoczęła rozgrywki – w trzech meczach zdobyła 2 punkty. Ponadto przed nowym sezonem drużyna przeszła spore zmiany. Dlatego tak doświadczony gracz z pewnością będzie dużym wzmocnieniem Piasta.

 

Miś trafił do Płocka w czerwcu 2018 roku, a ściągał go tam Jerzy Brzeczek. Wkrótce jednak został on selekcjonerem reprezentacji Polski, a kolejni trenerzy Nafciarzy nie stawiali na wychowanka Pogoni Syców. Ostatecznie nie udało mu się zaliczyć debiutu w ekstraklasie w barwach Wisły. Wciąż ma więc na koncie 8 meczów (285 minut) w najwyższej klasie rozgrywkowej jako zawodnik Korony Kielce.

 

III liga. Foto-Higiena utarła nosa Ruchowi. Derby dla Śląska II

Do Kielc przeszedł po udanej rundzie w II lidze w Legionovii (wiosną 2016 roku), gdzie był wypożyczony z rezerw Śląska Wrocław. W tym samym klubie zresztą spędził wiosnę 2018 roku, która zaprocentowała transferem do Płocka.

 

Teraz, po nieudanym roku w Wiśle, gdzie grał w rezerwach i kilka razy znalazł się na ławce rezerwowych w ekstraklasie, będzie chciał odbudować się w Żmigrodzie.

 

fot. wisla-plock.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *