IV liga zachód. Czołówka na zachodzie bez zmian. Cztery gole Pieca

Za nami trzy kolejki w zachodniej grupie IV ligi i już na czele mamy „starych” znajomych, którzy ton rozgrywkom nadają już trzeci sezon. Czy czwartym do brydża będą Karkonosze?

 

Ronaldo, Messi, Lewandowski? Nie, tak strzela Poświstajło [VIDEO]

Odmłodzone rezerwy Chrobrego imponują skutecznością na początku sezonu. Może i rywale nie byli bardzo groźni (dwóch beniaminków), ale głogowianie weszli w rozgrywki bardzo dobrze. Tym razem pokonali w Wąsoszu Orlę 5:0. Do przerwy Chrobry prowadził 1:0 po golu Konrada Flisa, który podwyższył na 2:0 chwilę po przerwie. Ponadto strzelali Wiktor Kobiela i Jakub Turowski, a samobójcze trafienie zaliczono Maciejowi Zarzyckiemu.

 

Ostro postrzelali również gracze z Jędrzychowic, którzy wygrali w Jeżowie Sudeckim 5:1. Bramki dla Apisu strzelali Mateusz Baszak – hat trick, Kamil Kurianowicz i Sebastian Andruchów, honorowe trafienie dla Lotnika zaliczył Krzysztof Białkowski.

 

okół samodzielnym liderem. Wielkie emocje w Trzebnicy

Większych problemów z wygraną nie mieli również gracze ze Strzegomia, którzy wygrali w Legnickim Polu 3:0. Bramki dla AKS-u zdobyli Damian Migalski, Damian Bogacz i Adrian Zieliński.

 

Komplet punktów mają również Karkonosze Jelenia Góra, które mają jeden mecz zaległy do rozegrania (28 sierpnia z Orkanem). Tym razem jeleniogórzanie wygrali w Prochowicach 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył Bartosz Poszelężny w 83 min. spotkania.

 

Najwięcej bramek w tej kolejce padło jednak w Jaworze, gdzie w meczu beniaminków Kuźnia podejmowała Gryfa Gryfów Śląski. Bohaterem spotkania był Przemysław Piec, który strzelił cztery gole dla gospodarzy. Po jednym dołożyli Marcin Bagiński i Kamil Zieliński, a dla goście strzelali Ryszard Serdeczny oraz Tomasz Traube.

 

Jednostronny mecz oglądali kibice w Ścinawie, gdzie Odra rozbiła Stal Chocianów 5:0. Na listę strzelców wpisali się Damian Smolny – 2, Damian Maślej, Patryk Obiała i Robert Dziedzina.

 

Po niemal dwóch latach na własnym stadion wrócili gracze Orkana Szczedrzykowice. Pod wodzą grającego trenera Marcina Ogórka (dotychczasowy szkoleniowiec Wojciech Grzyb zrezygnował po meczu w poprzedniej kolejce) pokonali Górnika Złotoryja 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelali Sebastian Burda i Jarosław Gambal.

 

Jedyny remis kolejki padł w Rudnej, gdzie Sparta podejmowała swoją imienniczkę z Grębocic. Goście prowadzili już 2:0 po golach Kamila Łętkowskiego i Tomasza Bielenia. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola strzelił Mateusz Kochman, a w 68 min. na 2:2 wyrównał Paweł Hołówka.

 

3. kolejka

  • KS Legnickie Pole – AKS Strzegom 0:3
  • Kuźnia Jawor – Gryf Gryfów Śląski 6:2
  • Lotnik Jeżów Sudecki – Apis Jędrzychowice 1:5
  • Orla Wąsosz – Chrobry II Głogów 0:5
  • Orkan Szczedrzykowice – Górnik Złotoryja 2:0
  • Odra Ścinawa – Stal Chocianów 5:0
  • Prochowiczanka Prochowice – Karkonosze Jelenia Góra 0:1
  • Sparta Rudna – Sparta Grębocice 2:2

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *