Zniszczył boisko i uszkodził dwa samochody. Pirat drogowy poszukiwany

Treningowe boisko Zorzy Wilkszyn zostało zniszczone przez kierowcę samochodu osobowego. Na tym jednak nie koniec. Sprawca uszkodził jeszcze dwa inne pojazdy.

 

Okręgowy Puchar Polski. Oto pary I rundy w strefie wrocławskiej

W niedzielę Zorza Wilkszyn mogła cieszyć się z wygranej inauguracji w B klasie (4:1 z Błękitnymi Chwalimierz). Niestety w poniedziałek humory zawodników, działaczy i sympatyków Zorzy mocno się popsuły, bowiem wyszło na jaw, że w nocy z soboty na niedzielę ktoś zniszczył murawę boiska treningowego (główna płyta przechodzi obecnie renowację).

 

Na tym jednak nie koniec. Być może pijany sprawca (na boisku znaleziono butelkę po alkoholu) szalał autem również na ulicach miejscowości, a na jednej z nich uszkodził dwa samochody.

 

Legenda Ślęży mówi „dość”. Po 36 latach grania w jednych barwach

Miejmy nadzieję, że sprawca zostanie zatrzymany i poniesie surową karę. Zwłaszcza że to co zrobił to już nie tylko wandalizm, ale i przestępstwo.

 

Zdjęcia pochodzą z fanpage Zorzy Wilkszyn

 

Oto wpis, jaki pojawił się na fanpage Zorzy Wilkszyn

Ręce opadają!!! Wczoraj ktoś zniszczył ogólnodostępne boisko, o które dbamy i na nim trenujemy oraz uszkodził dwa samochody!

Wczoraj w nocy, między godz 00:00 a 1:00 ktoś świrował po naszym boisku! Po rajdach przeniósł się w okolice pobliskiego sklepu i narobił tam bałaganu. Chyba rajdów było im za mało, bo kontynuowali je po ulicach Wilkszyna! Finał był bardzo zły, ponieważ samochód prowadzony przez imprezowiczów zatrzymał się na innym samochodzie – zaparkowanym przy jednym z domów citroenie berlingo Pana Daniela! Sprawcy uciekli z miejsca! Z uzyskanych informacji, bardzo możliwe, że rejestracja samochodu sprawców zaczynała się na litery SB i najprawdopodobniej był to Volkswagen.

Nie będziemy komentować tego co zrobili z naszym boiskiem treningowym. Smutno nam bardzo, że jest grono osób, które robi co może aby Zorza miała gdzie trenować (główne boisko aktualnie jest w remoncie), dzieci gdzie kopać piłkę w sobotnie i niedzielne popołudnia a ktoś tego nie szanuje (nie da się tego łagodniej napisać).

Uwaga numer 1: Jeżeli jesteś sprawcą, przyznaj się DZISIAJ, TERAZ! Jeżeli tego nie zrobisz, wiedz, że będzie Ci wymierzona bardzo surowa kara bo w akcję zaangażowana będzie społeczność Wilkszyna oraz Policja! Dotarcie do Was to tylko kwestia czasu.

Uwaga numer 2: Jeżeli znasz sprawcę, przemów mu do rozsądku. Zastanów się, czy chciałbyś, aby ktoś Ci skasował samochód i uciekł z miejsca?

Uwaga numer 3: Jeżeli przesiadujesz na boisku po 22:00 i nie zachowujesz się jak na mieszkańca przystało, będziemy interweniować. Jak będziesz świrował po naszym boisku samochodem lub motorem to będzie to Twoje 5 minut. Nie zdziw się, jak po tych 5 minutach pojawimy się my i ludzie, którym dobro Wilkszyna leży na sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *