Glasgow Rangers – Legia Warszawa ONLINE TV STREAM [29.08. TRANSMISJA NA ŻYWO]

Glasgow Rangers – Legia Warszawa ONLINE. Rewanż Rangers – Legia w IV rundzie eliminacji Ligi Europy w czwartek, 29 sierpnia 2019. Gdzie oglądać transmisję meczu Glasgow Rangers – Legia Warszawa na żywo, online stream oraz w telewizji?

 

Rangers – Legia transmisja na żywo

W czwartek, 29 sierpnia 2019 na stadionie Ibrox w Glasgow Legia Warszawa rozegra rewanżowy mecz IV rundy eliminacji Ligi Europy z Rangersami. Stawką spotkania jest faza grupa LE. Przypoomnijmy, że w pierwszym spotkaniu był remis 0:0. Jeśli uznać, że podział punktów to korzystny rezultat na własnym stadionie, to z pewnością najlepszy jest właśnie bezbramkowy remis. Każdy remis bramkowy będzie oznaczał awans do Ligi Europy.

 

Przed rewanżowym meczem obaj trenerzy w lidze wystawili mocno rezerwowe składy. Legia wygrała z ŁKS-em 3:2, a Rangersi 1:0 z St. Mirren. Wydaje się, że lekkim faworytem do awansu są gospodarze, ale trener Szkotów Steven Gerrard spodziewa się trudnego spotkania.

 

Rangers – Legia transmisja na żywo

– Chcę żeby od pierwszego gwizdka moi piłkarze grali agresywnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chcę żeby napierali do samego końca. Mamy do Legii dużo szacunku i myślę, że wynik będzie się ważył do samego końca – powiedział Anglik.

 

Prawdopodobne składy

  • Rangers: McGregor – Tavernier, Katić, Goldson, Flanagan – Davis, Jack, Aribo – Ojo, Defoe, Arfield
  • Legia: Majecki – Stolarski, Jędrzejczyk, Lewczuk, Rocha – Cafu, Martins, Vesović, Gwilia, Luquinhas – Kulenović

 

Wszystko na temat transmisji meczu z Glasgow na następnej stronie. Sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *