Lider kontra wicelider, czyli sobota z meczami na szczycie [IV LIGA, OKRĘGÓWKA]

To będą prawdziwe wisienki na tortach ligowych zmagań w IV lidze i dwóch okręgówkach. Lider kontra wicelider, a więc emocji nie powinno zabraknąć.

 

Ciąg dalszy zmian w Wiwie Goszcz. Po prezes zrezygnował również trener

W sobotę o godz. 11 rozpocznie się mecz dwóch Sokołów, czyli spotkanie na szczycie wschodniej grupy IV ligi. Gospodarze z Wielkiej Lipy są liderem, goście z Marcinkowic wiceliderem, a w tabeli dzieli ich zaledwie punkt.

 

Tymczasem we wrocławskiej okręgówce zmierzą się nie tylko dwie pierwsze drużyny w ligowej tabeli, ale również dwie ekipy z kompletem czterech zwycięstw na koncie. Mecz MKP Wołów (wicelider) kontra Mechanik Brzezina (lider) rozpocznie się o godz. 16.

 

Najlepsi strzelcy IV ligi po 5 kolejkach. Baszak ma już 13 goli na koncie

Podobny mecz na szczycie odbędzie się w okręgówce wałbrzyskiej. Drugi w tabeli Granit Roztoka podejmie pierwszą Nysę Kłodzko. Obie drużyny mają na koncie po 13 punktów, a to oznacza, że są również jak na razie niepokonane w lidze. Początek spotkania o godz. 16.

 

Swój hit ma również zachodnia grupa IV ligi. Co prawda nie zagrają tutaj lider i wicelider, ale trzecia i czwarta drużyna w tabeli, czyli AKS Strzegom i Karkonosze Jelenia Góra. Obie ekipy nie przegrały jeszcze w lidze. Pierwszy gwizdek sędziego również o godz. 16.

 

One thought on “Lider kontra wicelider, czyli sobota z meczami na szczycie [IV LIGA, OKRĘGÓWKA]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *