Łotwa – Polska ONLINE TV [TRANSMISJA NA ŻYWO 10.10. STREAMING]

Łotwa – Polska ONLINE TV. Mecz Łotwa – Polska w eliminacjach EURO 2020. Gdzie obejrzeć transmisję meczu? ŁOTWA – POLSKA STREAM NA ŻYWO.

 

Łotwa – Polska Transmisja na żywo

Europejskie reprezentacje wracają na boiska by rozegrać siódmą i ósmą kolejkę eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy 2020. Biało-czerwoni najpierw zmierzą się z Łotwą na wyjeździe, a później podejmą na stadionie Narodowym w Warszawie Macedonię Północną.

 

Mimo że kłopotów kadrowych trenerowi Jerzemu Brzęczkowi nie brakuje, to Polacy w Rydze będą zdecydowanym faworytem. Łotysze są zdecydowanie najsłabszą ekipą w grupie G. Przegrali wszystkie mecze, zazwyczaj dość wysoko. Najlepszy mecz rozegrali na początku eliminacji z… Polską. Co prawda ostatecznie przegrali 0:2, ale jeszcze przy remisie zmarnowali doskonałe sytuacje do objęcia prowadzenia. Później było już tylko gorzej.

 

Łotwa – Polska Transmisja na żywo

Oczywiście forma naszych rywali to nie jest kłopot biało-czerwonych. Zwłaszcza że również selekcjoner Polaków nie mógł skorzystać ze wszystkich graczy, których zamierzał powołać. Bez względu jednak na to, jaką ostatecznie jedenastkę Jerzy Brzęczyk wypuści do boju od pierwszej minuty, obowiązkiem naszej reprezentacji będzie wygrana.

 

Mecz w Rydze będzie 14 spotkanie pomiędzy obiema drużynami. Do tej pory Polska wygrała 9 razy, 2 razy był remis i 2 razy wygrali Łotysze. Bramki: 35-14 dla biało-czerwonych.

 

Październikowe mecze w grupie G el. ME 2020

10 października 2019

  • Austria – Izrael
  • Macedonia Północna – Słowenia
  • Łotwa – Polska

13 października 2019

  • Polska – Macedonia Północna
  • Słowenia – Austria

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *