Okręgówka Wrocław. 10 na 10 MKP Wołów. Pierwsza wygrana Energetyka

MPK wygrywa w Sobótce i było to 10 zwycięstwo w 10 meczu. Po raz pierwszy wygrał natomiast Energetyk Siechnice.

 

Przegrywali 0:1, ale odrobili straty? z nawiązką. Strzelili 7 goli w 13 minut

Lider z Wołowa nie zwalnia tempa. W 10 ligowym meczu podopieczni Piotra Bolkowskiego odnieśli 10 zwycięstwo. Tym razem pokonali w Sobótce Zachód 5:0. Goście imponują formą, czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Choć wielu widziało Zachód jako jednego z faworytów, to jak na razie zespół z Sobótki najmocniej zawodzi.

 

W meczu beniaminków WKS Wierzbice wygrał z Odrą Malczyce 2:1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Ociesa, dla gości pod koniec spotkania trafił Tomasz Król. Podopieczni Grzegorza Podstawka tracą do lidera 3 punkty.

 

Pierwsza wygrana Polonii Trzebnica, przełamanie Orła Prusice

Podobnie jak Mechanik Brzezina, który wygrał w Jelczu-Laskowicach z Czarnymi 2:0. Gole dla przyjezdnych strzelili Paweł Ujas i Filip Bienkiewicz.

 

Ważny mecz dla układy tabeli w dolnych rejonach odbył się w Siechnicach, gdzie Energetyk podejmował zespół z Żórawiny. Gospodarze wygrali 2:1 i było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie. Bramki dla żółto-czarnych strzelili Marokańczyk Ismail oraz Andrzej Kosior, a dla gości (na 1:0) Kamil Kaczmarek. Po tej wygranej Energetyk opuścił ostatnie miejsce w tabeli, na które spadł… KS.

 

Po serii meczów bez wygranej, drugi mecz z rzędu wygrała Pogoń Oleśnica, która pokonała Orła Marszowice 3:1. Gole strzelali Mateusz Jendryca ? 2, Michał Hałapacz oraz Aleksandr Mulyk.

 

Efektowne zwycięstwo odniosła również Polonia Środa Śląska, która 4:1 wygrała z Olimpią Podgaj. Gości objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Macieja Buksy. Później jednak poloniści trafiali już tylko do bramki rywala. A dokładnie Krzysztof Rożek – 2, Adam Andrusiak i Maciej Wenderski.

 

Goli nie brakowało również w niedzielę. Beniaminek z Sułowa pewnie pokonał GKS Kobierzyce. Dla Baryczy trafiali Michał Musioł, Adrian Puchała ? 2, Karol Bąk ? 2 i Krystian Pasternak, a dla gości Piotr Kozłowski ? 2.

 

Na zakończenie kolejki ? w derbach Wrocławia – Orzeł wygrał na wyjeździe z Parasolem 4:1.

 

  • Barycz Sułów – GKS Kobierzyce 6:2
  • Energetyk Siechnice – KS Żórawina 2:1
  • Czarni Jelcz-Laskowice – Mechanik Brzezina 0:2
  • Zachód Sobótka – MKP Wołów 0:5
  • WKS Wierzbice – Odra Malczyce 2:1
  • Polonia Środa Śląska – Olimpia Podgaj 4:1
  • Pogoń Oleśnica – Orzeł Marszowice 3:1
  • Parasol Wrocław – Orzeł Pawłowice 1:4

One thought on “Okręgówka Wrocław. 10 na 10 MKP Wołów. Pierwsza wygrana Energetyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.