Trzy lata dyskwalifikacji za uderzenie rywala. Goście ukarani walkowerem

Znamy kary jakie Komisja Dyscyplinarna DolZPN wymierzyła za przerwany mecz B klasy Skra Wojnowice – Zalesie Wójcice.

Bandycki atak na meczu B klasy. Zawodnik trafił na SOR

Zawodnik Skry Wojnowice, który uderzył głową w twarz rywala i m.in. złamał mu nos, został ukarany karą dyskwalifikacji na 3 lata oraz karą finansową w wysokości 5 tys. zł.

Drużyna gości – Zalesie Wójcice – została ukarana walkowerem (a więc wynik 3:2 zmieniono na 3:0) oraz karą finansową (w wysokości 500 zł) za samowolne zejście z boiska.

O meczu można przeczytać wchodząc w link powyżej oraz tutaj: Przerwany mecz B klasy Skra – Zalesie. Oto wersja gospodarzy

7 thoughts on “Trzy lata dyskwalifikacji za uderzenie rywala. Goście ukarani walkowerem

1. Mało strasznie. Czy ten uderzony głową chłopak jest gorszy od sędziego któremu stało się to samo,Panie Padewski okazał Pan brak szacunku do człowieka traktując go niżej niż sędziego. Zdrowia chłopaku

2. Czyli ten byle jaki sędzia dopiął swego i wybrnął z całej sytuacji bez szwanku, powinien przerwać mecz po takiej sytuacji .Powinien być walkower dla gości, wstyd PANIE ANDRZEJU,dzięki bogu, że nie ma chętnych na stanowisko prezesa DZPN,bo Pan się nie odnajduje.

1. DZPN to jest zart. Nic nie załatwisz. Wszystko niby przez internet, ale jak nie zadzwonisz albo się nie pojawisz na miejscu, to sprawy będą wisiały tygodniami.

Sędziowie są nieomylni, nie ma opcji że zostaną ukarani przez związek w jakikolwiek sposób. Poza tym co by się nie stało w meczu, jak sędzia opisze to inaczej to i tak mu uwierzą. Chyba że nagrałeś mecz, chociaż w DZPN i to może być za mało.

Pan prezes lansuje się w mediach społecznościowych a związek kuleje.
      Praca od podstaw i priorytetyzacja Panowie związkowcy!

3. kompromitacja DZPN 500 zł i walkower ?????
    czyli mieli zostać na boisku jakby nic się nie stało ? to byłaby dopiero tragedia i pewnie jeszcze większa zadyma, racja że w takich okolicznościach zeszli z boiska
    przecież nie było wiadomo co się stało chłopakowi, a gdyby uraz byłby poważniejszy ?

4. Panowie, jesteśmy wszyscy frajerami…
    A wiecie dlaczego?
    Gramy i prowadzimy kluby w naszych mniejszych i większych miejscowościach…
    Płacimy daninę za wszystko związkowi…za sędziego….za kartki…za sranie we własnej szatni…za wszystko…
    Utrzymujemy [] leśnych dziadków (mam na myśli komisje dyscyplinarną), jak był ktoś kiedyś na dyscyplinie to widział dziadów 80-90 letnich którzy ledwo na oczy patrzą…żal po prostu opisywać.
    A my nie mamy prawa nawet napisać odwołania…tzn. możemy, ale to kosztuje 350 zł i jak ten śmieszny dzpn odrzuci nasze odwołanie to kasa nam przepada):):):)…i zgadnijcie kiedy uznali odwołanie????