Okręgówka Wrocław. Hit na remis, MKP kończy serię Polonii. Zachód w końcu wygrywa

Szalony mecz w Oleśnicy z happy endem dla Pogoni. Mecz na szczycie w Wierzbicach na remis. MKP kończy serię Polonii, a Zachód wygrywa po 10 meczach bez 3 punktów.

 

Niewiarygodna końcówka w Oleśnicy! Pogoń wygrywa z Odrą

W Oleśnicy spotkały się drużyny ze środka tabeli, ale emocji nie brakowało. Tego meczu z pewnością kibice Pogoni i Odry Malczyce długo nie zapomną. W ostatnich minutach padły cztery gole, a prowadzenie dwa razy się zmieniło. Więcej o meczu pod linkiem powyżej.

 

Wydarzeniem kolejki był natomiast mecz w Wierzbicach, gdzie WKS podejmował Mechanika Brzezina. Mecz zakończył się remisem 2:2. Wykorzystał to MKP Wołów, który po pierwszej porażce w sezonie przed tygodniem z WKS-em, teraz wygrał na ciężkim terenie w Środzie Śląskiej. Podopieczni Piotra Bolkowskiego wygrali z Polonią 2:1 po golach Kamila Miłkowskiego i Marka Gacka. Dla gospodarzy trafił Krystian Rybak. Dla Polonii była to pierwsza przegrana od pięciu meczów, z których aż 4 wygrała. Tymczasem MKP został samodzielnym liderem ligi z przewagą 2 punktów nad WKS-em i Mechanikiem.

 

Dolnośląscy mistrzowie Europy polecą do USA. Zagrają z gospodarzami

Tuż za podium znajduje się Barycz Sułów, która wygrała szósty mecz z rzędu. Tym razem wysoko, bo aż 6:0 z Energetykiem Siechnice. Bramki strzelali: Jakub Kazanecki – 2 oraz Karol Bąk, Krystian pasternak, Michał Musioł i Wiktor Wiktorowicz.

 

Efektowną wygraną odnieśli również Czarni Jelcz-Laskowice, którzy wygrali z GKS-em Kobierzyce 5:0. Bramki strzelali: Adrian Okoń, Patryk Szczebelski – 2, Patryk Jarosz, a Paweł Kostrzewa trafił do własnej bramki.

 

Wielkie przełamanie Zachodu Sobótka. Po sześciu porażkach z rzędu i 10 meczów bez wygranej, podopieczni Ernesta Balickiego w końcu zainkasowali 3 punkty po wygranej 4:0 z KS-em Żórawina. Gole zdobyli: Tomasz Rajczakowski, Kamil Lupa – 2 oraz Piotr Mrowiec.

 

Sześć bramek oglądali kibice na meczu dwóch Orłów – Pawłowice i Marszowice. Goście dwa razy obejmowali prowadzenie, ale gospodarze najpierw wyrównali, a pod koniec meczu zanotowali dwa kolejne trafienia i wygrali 4:2. Na listę strzelców wpisali się: Cezary Wyglądacz, Oskar Caliński, Maciej Szymkowiak i Filip Olejniczak oraz Jakub Waszak i Aleksandr Mulyk.

 

Tymczasem we Wrocławiu Parasol nadspodziewanie łatwo uległ Olimpii Podgaj 0:4.

 

  • Barycz Sułów – Energetyk Siechnice 6:0
  • Czarni Jelcz-Laskowice – GKS Kobierzyce 5:0
  • Zachód Sobótka – KS Żórawina 4:0
  • WKS Wierzbice – Mechanik Brzezina 2:2
  • Polonia Środa Śląska – MKP Wołów 1:2
  • Pogoń Oleśnica – Odra Malczyce 4:3
  • Parasol Wrocław – Olimpia Podgaj 0:4
  • Orzeł Pawłowice – Orzeł Marszowice 4:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *