Dwa boiska już są. Tak powstaje nowy “dom” Ślęzy Wrocław

Dwa pełnowymiarowe boiska ze sztuczną nawierzchnią ? w tym jedno pod balonem ? już prawie gotowe. Nowy ?dom? Ślęzy Wrocław staje się faktem.

 

Adrian Bergier nie jest już trenerem czwartoligowca. Kto następcą?

?Za nami kilka dni intensywnej pracy od świtu do zmierzchu ? grupa niemal dwudziestu osób, w tym trenerów Akademii Piłki Nożnej Ślęzy Wrocław w pocie czoła rozkładała 11 powłok tworzących łącznie balon chroniący sztuczną murawę od opadów atmosferycznych i zalegającego śniegu. Każdą z powłok należało przewieźć, rozłożyć, a następnie własnoręcznie skręcić? – czytamy na stronie Ślęzy.

 

Balon nad jednym z boisk już stoi. I robi wrażenie. Choć jeszcze trwają prace wykończeniowe, to wkrótce będzie do dyspozycji zawodników Ślęzy i grup młodzieżowych siedem boisk o wymiarach 20×40 metrów, albo oczywiście pełnowymiarowa płyta. I nie tylko dla nich ? bo obiekt będzie można również wynająć. Już od 2 stycznia, ceny zostaną ogłoszone w grudniu za pośrednictwem dedykowanej strony obiektu, gdzie będzie można również zarezerwować boisko.

 

III liga. Odmłodzone rezerwy Śląska zgodnie z planem. Fatalny finisz trzech drużyn

To oczywiście nie koniec. Bo na Kłokoczycach ma powstać całe centrum edukacyjno-sportowe. Będzie również kameralny stadion, który spełniałby warunki licencyjne II ligi.

 

Fot. pilkanozna.slezawroclaw.pl

2 thoughts on “Dwa boiska już są. Tak powstaje nowy “dom” Ślęzy Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.