Edi Andradina nie jest już trenerem Piasta Żmigród

Tego można było się spodziewać. Z trzecioligowym Piastem Żmigród żegna się Edi Andradina, który prowadził zespół przez półtora sezonu.

 

Dwa boiska już są. Tak powstaje nowy „dom” Ślęzy Wrocław

Edi Andradina trafił do Piasta w czerwcu 2018 roku, gdy zastąpił Kamila Sochę, który objął I-ligowe Wigry Suwałki. W pierwszym sezonie pod wodzą Brazylijczyka Piast zajął 9. miejsce w III lidze. Ponadto zdobył okręgowych Puchar Polski, a w wojewódzkim finale musiał uznać wyższość Zagłębia II Lubin, z którym przegrał dopiero po serii rzutów karnych.

 

Bieżący sezon nie jest już tak udany. Zespół latem przeszedł spore zmiany, niestety odbiło się to również na wynikach. Po rundzie jesiennej żmigrodzianie są na miejscu spadkowym ze stratą 5 punktów do bezpiecznej pozycji.

 

Adrian Bergier nie jest już trenerem czwartoligowca. Kto następcą?

„Po ostatnim meczu zarząd klubu za porozumieniem stron rozwiązał umowę z trenerem, strony uznały, że będzie to najlepsza decyzja na tą chwilę dla klubu” – czytamy na stronie klubu.

 

Wraz z trenerem Edim Andradiną współpracę z pierwszym zespołem zakończył jego dotychczasowy asystent Dominik Piotrowski. Kto zastąpi trenera Ediego? Decyzja powinna zapaść do końca listopada.

 

fot. piast-zmigrod.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *