Błękitni – Widzew ONLINE STREAM [30.11. TRANSMISJA NA ŻYWO]

Błękitni – Widzew ONLINE STREAM. Spotkanie 20. kolejki II ligi w sobotę, 30 listopada 2019. Gdzie oglądać mecz Błękitni Stargard – Widzew Łódź w internecie?

 

Błękitni – Widzew transmisja na żywo

To jest jeden z najciekawiej zapowiadających sie meczów 20. kolejki II ligi. W Stargardzie gospodarze podejmą liera z Łodzi. Początek mecz Błękitni – Widzew o godzinie 13. Goście są faworytem meczu, zwłaszcza że są ostatni w wyśmienitej formie. Trzy ostatnie mecze wygrali strzelając rywalom 14 goli nie tracąc żadnego. 

 

Łodzianie chcą po ostatnim meczu jesieni pozostać na pozycji lidera. – Pracowaliśmy długo, aby znaleźć się na czele tabeli i zrobimy wszystko, aby utrzymać tę pozycję. Zdajemy sobie sprawę, że sobotni mecz będzie różnił się od tych poprzednich. Zagramy na trudnym terenie, w dodatku na ciężkim boisku, które nie pozwala na specjalnie finezyjną grę. Nasi rywale są wyjątkowo groźni w meczach u siebie. Spodziewamy się trudnego spotkania, ale motywacja w naszym zespole jest na wysokim poziomie. Jesteśmy w dobrej dyspozycji, wygrywamy ostatnio mecze dosyć wysoko, więc jestem optymistą – zapowiada Marcin Kaczmarek, trener Widzewa.

 

Błękitni – Widzew transmisja na żywo

Sędzia Mateusz Jenda poprowadzi mecz Błękitni Stargard – Widzew Łódź. Arbiter z Warszawy Mateusz Jenda prowadził w tym sezonie siedem spotkań II ligi, w tym m.in. sierpniowe starcie Widzewa z Błękitnymi, w którym łodzianie wygrali 2:0. Pokazał w nich łącznie 22 żółte i jedną czerwoną kartkę. Podyktował też sześć jedenastek. Na liniach pomagać mu będą Jacek Tokarski i Michał Szymański. Sędzią technicznym będzie Michał Więckowski.

 

Wyniki ostatnich meczów Błękitnych z Widzewem

  • Widzew Łódź – Błękitni Stargard 2:0
  • Błękitni Stargard – Widzew Łódź 0:0
  • Widzew Łódź – Błękitni Stargard 4:2

 

https://twitter.com/RTS_Widzew_Lodz/status/1200507225829236736?s=20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.