Salzburg – Liverpool TV ONLINE (TRANSMISJA 10.12. LIGA MISTRZÓW NA ŻYWO)

Salzburg – Liverpool TV ONLINE. Ostatnie seria gier Ligi Mistrzów mecz Salzburg – Liverpool we wtorek, 10 grudnia 2019. Gdzie oglądać transmisję meczu Salzburg – Liverpool na żywo w telewizji oraz w internecie?

 

Salzburg – Liverpool: Transmisja na żywo

Pojedynek w Salzburgu będzie to jeden z ważniejszych meczów wtorkowej serii gier w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów. Liverpool jest liderem w grupie E, ale nad gospodarzami ma zaledwie 3 punkty przewagi. A to oznacza, że ewentualna porażka The Reds może ich kosztować odpadnięcie z rozgrywek.

 

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu tych drużyn podopieczni Juergena Kloppa wygrali 4:3. Teraz porażka dwoma bramkami, albo jedną, ale w niższym stosunku niż 3:4 (np. 1:2 lub 2:3), spowoduje – jeśli Napoli nie przegra z Genkiem, co jest mało prawdopodobne – obrońca trofeum odpadnie w fazie grupowej. Oczywiście Liverpool wciąż jest faworytem, ale już pierwszy mecz na Anfield pokazał, że to nie będzie spacerek dla wicemistrzów Anglii.

 

Salzburg – Liverpool: Transmisja na żywo

– Salzburg to naprawdę dobry zespół, lubię ich, ale musimy pokazać, że zasługujemy na to, aby przejść dalej. Jeśli gospodarze wygrają, to zasługują na to. Jeśli przejdziemy, to zasługujemy na to. Nie jestem zdenerwowany, ale jestem napięty, ale jest to szczególny rodzaj napięcia. Grałem w wiele ważnych gier i wiele z nich przegrałem, ale w ostatnich latach było lepiej – powiedział niemiecki szkoleniowiec Liverpoolu.

 

Salzburg – Liverpool: Transmisja na żywo w telewizji, online, streaming. Gdzie oglądać za darmo? Sprawdź na następnej stronie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *