Orzeł Prusice ma nowego trenera. I szuka zawodników

Paweł Tronina został nowym trenerem IV-ligowego Orła Prusice. Zastąpi Adriana Bergiera, który pod koniec listopada pożegnał się z klubem.

 

Powrót po latach do Trzebnicy. Polonia wzmocnia kadrę przed wiosną

Pod koniec listopada, gdy było wiadomo, że z klubem żegna się Adrian Bergier mówiło się, że nowym szkoleniowcem Orła może zostać doświadczony Romuald Szukiełowicz. Ostatecznie strony się nie dogadały, a zarząd klubu postawił na trenera doskonale znanego w rejonie trzebnickim.

 

Paweł Tronina ostatnio prowadził juniorów starszych Piasta Żmigród, beniaminka I Ligii Wojewódzkiej. Pożegnał się z zespołem zostawiając go na wysokim 6. miejscu w tabeli po rundzie jesiennej. Wcześniej był trenerem KS-u Łozina, dokąd trafił z IV-ligowej Polonii Trzebnica. W przeszłości trenował również m.in. KS Łazy, Iskrę Pasikurowice czy MKP Wołów.

 

Piast Żerniki ma nowego trenera. Tęsiorowski zmienia Kowalczyka

Przed nowym trenerem Orła trudne wyzwanie, bowiem prusiczanie po rundzie jesiennej znajdują się w strefie spadkowej w grupie wschodniej IV ligi. Na razie za wcześnie by mówić o wzmocnieniach, ale wiadomo, że klub będzie szukał głównie młodych zawodników.

 

Choć każdy może się zgłosić na testy. Zawodnicy zainteresowani grą w Orle mogą kontaktować się z trenerem Troniną pod nr tel. 535 409 868.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *