Piłkarz IV-ligowca miał poważny wypadek. Trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację

Karol Hodowany, obecnie zawodnik IV-ligowego Apisu Jędrzychowice, miał poważny wypadek. Trwa jego walka o powrót do zdrowia. Każdy może pomóc Karola wpłacając pieniądze na jego leczenie i rehabilitację.

 

Nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Dolnego Śląska. I duże zmiany w kadrze

Karol Hodowany ma 24 lata. Obecnie jest zawodnikiem występującego w zachodniej grupie IV ligi Apisu Jędrzychowice. Jest wychowankiem LZS-u Zaręba, a w przeszłości reprezentował barwy m.in. rezerw Zagłębia Lubin, Chrobrego Głogów czy Radomiaka Radom.

 

Teraz ważniejsza od walki na murawie, jest walka o zdrowie i pełną sprawność obrońcy. Każdy może wspomóc tę walkę wpłacając choćby niewielką kwotę.

 

LINK DO ZRZUTKI

 

Opis zbiórki na portalu zrzutka.pl

Nasz przyjaciel, wspaniały człowiek i kolega z piłkarskiej szatni, Karol uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W drodze do domu wpadł w poślizg i uderzył w drzewo, przez co doznał dotkliwych obrażeń. Ucierpiały w znacznym stopniu jego nogi i choć uszkodzenia ciała są duże, to i tak wielkim szczęściem jest to, że jest z nami, żyje i walczy o powrót do zdrowia.

Wspólnymi siłami możemy przywrócić mu pełną sprawność. Leczenie i rehabilitacja w tak skomplikowanych przypadkach nie tylko wymaga wiele wytrwałości, ale też jest bardzo kosztowna, a szacowane koszty przekraczają możliwości rodziny.

Dla Karola sprawne nogi od zawsze były niezbędne do codziennej walki na piłkarskich boiskach. Nie tylko jako kolega z zespołu, ale też w codziennym życiu rodzinnym i z przyjaciółmi jest zawsze serdecznym człowiekiem gotowym pomóc w każdej sytuacji.

Teraz czas na nas! Razem możemy sprawić, że Karol wróci do pełnej sprawności. Każda pomoc przybliży nas do celu, jakim jest sfinansowanie kosztownego leczenia i rehabilitacji. Prosimy o Wasze wsparcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *