Kurs sędziowski 2020. Zapisy przedłużone do 19 stycznia

Kurs sędziowski 2020. Organizatorzy kursu sędziowskiego w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej przedłużyli zapisy do 19 stycznia. Start kursu 1 lutego.

 

Wychowanek Zjednoczonych blisko Celtiku. Nasze kluby też zarobią

Kurs sędziowski rozpocznie się 1 lutego 2019 r. Kandydaci na arbitrów wezmą udział w pięciu spotkaniach we wszystkie soboty lutego (1, 8, 15, 22 i 29 lutego). Orientacyjne godziny zajęć to 9 – 13.

 

Jak informuje związek: „Zajęcia będą miały nowoczesną formę. Uczestnicy kursu nie tylko zapoznają się z „teorią” przepisów gry w piłkę nożną, ale także wezmą udział w dyskusjach dotyczących wielu materiałów multimedialnych (Ekstraklasa, europejskie puchary, ligi europejskie) a co najważniejsze odbędą się także praktyczne zajęcia na boisku.

 

Wymagania od kandydata kursu sędziowskiego:

  • ukończone 16 lat (zgoda rodziców osób niepełnoletnich)
  • wykształcenie średnie (lub w trakcie)
  • niekaralność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych (sportowa sylwetka)
  •  

Jak się zapisać na kurs? Oto, co trzeba zrobić

1. Krok – wypełnij ankietę online

Link do ankiety

 

2. Krok – Wypełnij formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1), oświadczenie o niekaralności (Załącznik nr 2) oraz w przypadku kandydatów niepełnoletnich – zgodę opiekuna prawnego (Załącznik nr 3). Wszystkie dokumenty w formie papierowej należy dostarczyć przed pierwszymi zajęciami – 1 lutego 2020 r.

Link do dokumentów na stronie dolzpn.pl

 

3. Krok – dokonaj wpłaty za kurs. Do 19 stycznia 2020 należy wpłacić 150 zł na podany niżej numer konta, zarządzany przez Referenta ds. Finansowych KS Wrocław – Radosława Kasprzyka. W tytule podaj imię i nazwisko oraz informację „Kurs sędziowski 2020” (np. Jan Kowalski, Kurs sędziowski 2020).

nr konta: 79 1140 2004 0000 3302 6267 0041

Radosław Kasprzyk

ul. Stoczniowa 2/4, 51-215 Wrocław

 

Kursanci otrzymają kartki, gwizdek i przepisy gry. Ponadto w cenie kursu uwzględniamy badanie lekarza medycyny sportowej niezbędne do rozpoczęcia przygody sędziowskiej.

 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy i oświadczenie o niekaralności dostarczyć na pierwsze zajęcia kursu. Kursanci otrzymają kartki, gwizdek i przepisy gry. Ponadto w cenie kursu uwzględnione są badania lekarza medycyny sportowej niezbędne do rozpoczęcia przygody sędziowskiej.

 

Wszelkie pytania odnośnie kursu można kierować na adresy e-mailowe:

kurs.sedziowski.wroclaw@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *