Z Oławy do Częstochowy. Zawodnik Moto-Jelcza w Skrze

Lucjan Zieliński, który jesienią grał w Moto-Jelczu Oława, został zawodnikiem II-ligowej Skry Częstochowa.

 

Moto-Jelcz wygrywa skromnie, ale za to po jakim golu [VIDEO]

Lucjan Zieliński podpisał kontrakt ze Skrą Częstochowa. Przypomnijmy, że 22-letni skrzydłowy przed bieżącym sezonem trafił do Moto-Jelcza Oława, którego jest wychowankiem. Właśnie stąd, jeszcze jako junior, trafił do Miedzi Legnica. Przez ten czas grał – oprócz III-ligowych rezerw Miedzianki – również w II-ligowym MKS-ie Kluczbork, a wiosnę 2019 spędził w II-ligowym Ruchu Chorzów. Niebiescy jednak spadli do III ligi, a Zieliński wrócił do Oławy, by – jak powiedział na klubowej stronie Skry – „przezimować” do czasu, aż znajdzie klub na szczeblu centralnym.

 

W Moto-Jelczu jesienią we wschodniej grupie IV ligi zagrał tylko w pięciu meczach. Strzelił jednego gola. Ale za to jakiego. Wyjątkowej urody i na wagę 3 punktów w meczu z Pogonią Pieszyce. Można ją zobaczyć pod likiem powyżej.

 

Późną jesienią Zieliński próbował swoich sił na testach w Widzewie. Do Łodzi ostatecznie nie trafił, ale w II lidze zagra. Jak sam przyznał: „Dla mnie priorytetem było wrócić na szczebel centralny i pomóc Skrze w utrzymaniu drugiej ligi. Będę się naprawdę starał, aby cel zrealizować. Dograliśmy wszystkie szczegóły i jestem piłkarzem Skry”.

 

fot. ks-skra.pl, żródło: własne, ks-skra.pl

 

 

One thought on “Z Oławy do Częstochowy. Zawodnik Moto-Jelcza w Skrze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *