Filar defensywy Piasta na testach w Stali Rzeszów. Jest blisko transferu

Michał Koźlik, podstawowy obrońca Piasta Żmigród, bliski przejścia do II-ligowej Stali Rzeszów.

 

Piast Żmigród wzmacnia kadrę. Dwa wypożyczenia z I-ligowego Zagłębia

Przygotowania do rundy wiosennej w III lidze w Piaście idą pełną parą. Zawodnicy trenują już drugi tydzień, a trener Kamil Socha przygląda się kandydatom do gry w jego drużynie. W sumie jest 9 nowych twarzy na treningach, z czego dwóch – Mateusz Bieniek i Carl Stewart – z Zagłębia Sosnowie jest bardzo blisko wypożyczenia do Żmigrodu.

 

Wiele jednak wskazuje, że nie obejdzie się również bez strat. Michał Koźlik od kilku dni przebywa na testach w II-ligowej Stali Rzeszów. Spodobał się trenerom i wiele wskazuje na to, że na wiosnę zamiast walki o utrzymanie się w III lidze będzie grał o awans do I ligi (Stal jest obecnie na 6. miejscu w tabeli, ostatnim barażowym). Oczywiście, jeśli dogadają się kluby.

 

Przypomnijmy, że Michał Koźlik to podstawowy obrońca Piasta, który zagrał w 15 meczach (na 17) ligowych jesienią. Strzelił również dwie bramki. Do Żmigrodu trafił latem 2017 roku z rezerw Jagiellonii Białystok.

 

O tym, że może opuścić Piasta z pewnością w Żmigrodzie się liczyli, zwłaszcza że już wcześniej budził on zainteresowanie klubów z wyższych lig. W listopadzie przebywał m.in. na testach w Zabrzu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *