Pięciu zawodników z Dolnego Śląska zagra w meczu dla „talentów”

W sobotę w Milanówku odbędzie się w test-mecz dla talentów z niższych lig w ramach VII edycji projektu „Ty też masz szansę”. W spotkaniu zagra pięciu zawodników z dolnośląskich klubów IV ligi i okręgówki.

 

Koniec wakatu w Wąsoszu. Orla ma nowego trenera

„Ty też masz szansę!” – to projekt non-profit mający na celu pomóc młodym, utalentowanym piłkarzom z niższych lig (od 4 ligi w dół). Organizatorzy zapraszają zdolnych piłkarzy z całej Polski, którzy grają test-mecz, podczas którego mogą zaprezentować się trenerom, agentom, skautom oraz dyrektorom sportowym.

 

Mecz w ramach VII edycji projektu odbędzie się w sobotę, 25 stycznia w Milanówku. W dwóch drużynach zagra pięciu zawodników z dolnośląskich klubów – czterech z IV ligi i jeden z okręgówki. W drużynie żółtych wystąpią Nataniel Wybraniec (Piast Żerniki), Bartosz Paszkowski (Bielawianka), Mateusz Łaszczewski (Unia Bardo), a w drużynie czarnych Kacper Tarka (Czarni Jelcz Laskowice) oraz Jakub Telatyński (Piast Żerniki).

 

W jaki sposób TTMSZ znajduje zawodników? Zaangażowani w projekt są ludzie z całej Polski. Aktualnie pracuje przy nim 52 skautów. Przez cały rok raportują oni o ciekawych, młodych zawodnikach grających w niższych ligach, z których później wybieranych i zapraszanych na test-mecz jest 44 najzdolniejszych z nich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *