Siedmiu zawodników opuszcza Piasta Żmigród

Piast Żmigród żegna się z siedmioma zawodnikami, których nie zobaczymy już na wiosnę w III lidze. Przynajmniej w barwach klubu ze Żmigrodu.

 

Zgrupowanie kadry Dolnego Śląska za nami. Mistrzostwa Polski coraz bliżej

Piast rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej na początku stycznia, a trener Kamil Socha miał na treningach ok. 30 zawodników, w tym wielu testowanych. Dziś klub poinformował o pierwszych decyzjach personalnych. Z Piastem żegna się siedmiu zawodników, którzy mogą szukać sobie nowych klubów.

 

Są to: Dawid Zieliński, Dominik Rosiński, Ihor Lopushenko, Szymon Rusiecki, Maciej Badel, Mateusz Jaros i Szymon Fronia. Nie musi być to ich ostateczne pożegnanie z Piastem, bowiem mogą oni trafić do nowych zespołów na półroczne wypożyczenie.

 

Wkrótce powinniśmy poznać nazwiska zawodników, którzy zasilą szeregi klubu przed rundą wiosenną. Najbliżej są dwaj zawodnicy Zagłębia Sosnowiec – Mateusz Bieniek i Carl Stewart – którzy mają być wypożyczeni od I-ligowca.

 

Przypomnijmy, że przed Piastem trudna runda rewanżowa w III lidzie, podczas której żmigrodzianie będą bronić się przed degradacją.

 

W zespole trenera Kamila Sochy trenują zawodnicy testowani i prawdopodobnie kilku z nich zobaczymy w rundzie rewanżowej w koszulce Piasta Żmigród. Lada dzień powinniśmy oficjalnie przedstawić nowych zawodników.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *