Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk online transmisja na żywo [STREAM TV]

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk online. W piątek, 7 lutego, w meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk podejmie Lechię. Gdzie oglądać transmisję spotkania z Wrocławia? Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk transmisja TV ONLINE STREAMING.

 

Link do legalnej transmisji meczu Śląsk – Lechia

Piłkarze ekstraklasy wracają na ligowe boiska. W drugim piątkowym meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Lechią Gdańsk. Zagrają drużyny, których kibice są zaprzyjaźnieni, ale przyjaźni z pewnością nie będzie na murawie.

 

Faworytem wydają się być gospodarze. Śląsk co prawda stracił Wojciecha Gollę, który doznał poważnej kontuzji, ponadto nie wszyscy zawodnicy są w pełni sił, ale straty gości są znacznie poważniejsze. Mówi się wręcz, że Lechia jest zdziesiątkowana. Z powodów kłopotów finansowych zespół opuściło wielu podstawowych zawodników. Odeszli już m.in. Artur Sobiech czy Lukas Haraslin, a klubów szukają też Rafał Wolski oraz Sławomir Peszko.

 

– Kadrowe ubytki znacząco nas dotknęły i dlatego w zimowym okienku transferowym musimy mocno popracować. Drużynie potrzeba świeżej krwi i nowej energii. Trzeba ją uzupełnić, a nawet wzmocnić, bo nic tak nie motywuje jak rywalizacja. A na niektórych pozycjach jej nie ma, bo zwyczajnie brakuje ludzi – mówi trener Piotr Stokowiec.

 

Gdzie oglądać mecz Śląsk – Lechia?

Kibice, który nie udadzą się na stadion we Wrocławiu, będą mogli oglądać transmisję meczu Śląsk – Lechia w telewizji oraz w internecie.

Spotkanie w TV pokażą kanały TVP Sport, Canal +, Canal + Sport oraz Canal + Sport 3. Początek studia w TVP Sport od godz. 19.45, a na antenach Canal + od godz. 20.

 

Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk online streaming

Mecz Śląska z Lechią będzie można oglądać również w internecie. Legalna transmisja online streaming na stronach sport.tvp.pl, canalplussport.pl, a także na platformie player.pl

 

Link do legalnej transmisji meczu Śląsk – Lechia

https://twitter.com/SlaskWroclawPl/status/1225347066022572034?s=20

Wyniki ostatnich 10 meczów Śląska z Lechią

  • Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 1:1
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 0:2
  • Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 1:1
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 3:1
  • Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 3:1
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 3:2
  • Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 3:0
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 0:0
  • Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 1:0
  • Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk 0:0

 

Mecz we Wrocławiu poprowadzi sędzia Tomasz Musiał, który również był arbitrem pierwszego meczu obu drużyn w Gdańsku (zakończony remisem 1:1). Jego asystentami będą Sebastian Mucha i Marek Arys. Sędzia techniczny: Marcin Kochanek, VAR: Paweł Raczkowski, Michał Obukowicz.

 

Link do legalnej transmisji meczu Śląsk – Lechia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *