Zamknięty sparing i inne, środowe mecze kontrolne

Kilka ciekawych sparingów odbyło się w środę, 12 lutego. Oto wyniki meczów kontrolnych z tego dnia.

 

Nowy-stary zawodnik wzmocni Ślęzę Wrocław. Po raz trzeci

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Miedź Legnica przegrała 0:1 z wicemistrzem Estonii Levadią Tallin. Inny nasz I-ligowiec – Chrobry Głogów – zremisował z Górnikiem Polkowice 1:1. Bramki strzelali Damian Piotrowski i Kajetan Szmyt

 

W “tajnym” sparingu we Wrocławiu zmierzyli się dwaj nasi trzecioligowcy Ślęza i Foto-Higiena Gać. Żółto-czerwoni wygrali 3:2 po golach dwóch zawodników testowanych i Jakuba Gila, dla gacian trafiali Miłosz Kubacki oraz Michał Gałaszewski. Obaj trenerzy sprawdzili w tym spotkaniu wielu kandydatów do gry w swoich drużynach.

 

Tymczasem  w Kaliszu Miedź II przegrała z miejscowym KKS-em 1:3. Jedynego gola dla legniczan II zdobył jeden z zawodników testowanych w legnickiej drużynie.

 

Bielawianka Bielawa pokonała Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7:1. Po trzy gole dla czwartoligowca strzelili Bartłomiej Cegiełka i Adam Kowalczyk, a jednego dołożył Maciej Rakoczy. 

 

Czwartoligowa Polonia Trzebnica 3:1 wygrała z Rawią Rawicz. Dwukrotnie do bramki gości z Wielkopolski trafił Daniel Łuczak, a jednym trafieniem popisał się zawodnik testowany.

 

  • Miedź Legnica – Levadia Tallin 0:1
  • Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 1:1
  • Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać 3:2
  • KKS Kalisz – Miedź II Legnica 3:1
  • Bielawianka – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 7:1 
  • Polonia Trzebnica – Rawia Rawicz 3:1

One thought on “Zamknięty sparing i inne, środowe mecze kontrolne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *