Sparing widmo w Świdnicy. Pogoń odwołała przyjazd w ostatniej chwili

W sobotę miał odbyć się sparing dwóch czwartoligowców – Polonii-Stali Świdnica i Pogoni Pieszyce. Goście nie zdołali się jednak zebrać na mecz. Jednak nie to najbardziej rozsierdziło świdniczan.

 

Wyniki sparingów dolnośląskich drużyn [15 – 16 LUTEGO]

Mecz Polonii-Stali z Pogonią miał odbyć się w sobotę o godz. 12. Goście jednak nie zdołali zebrać składu na ten mecz. W Świdnicy największe oburzenie wywołał jednak fakt, że zawodnicy i sztab Polonii-Stali o tym fakcie dowiedzieli się z facebooka.

 

„Na około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra i to za pośrednictwem serwisu Facebook dowiedzieliśmy się, że beniaminek IV ligi – MKS Pogoń Pieszyce nie jest w stanie uzbierać składu i odwołuje dzisiejszy sparing‼️

Na tym poziomie rozgrywkowym to wstyd, a sam sposób załatwienia sprawy to kpina z ludzi i przeciwników” – napisali na swoim fanpage świdniczanie.

 

Ostatecznie trener Polonii-Stali zaordynował swoim podopiecznym gierkę wewnętrzną. Wziął w niej udział również zawodnik, który przyjechał do Świdnicy, bo miał był testowany przez… Pogoń Pieszyce.

 

To nie jedyny sparing, który nie odbył się w weekend. W piątek AKS Granit Strzegom miał zmierzyć się z Karoliną Jaworzyna Śląska. Goście również nie zdołali się zebrać, ale na szczęście o tym, że nie zdołają rozegrać meczu kontrolnego poinformowali rywala dzień przed meczem.

 

Kłopoty kadrowe miały również niektóre drużyny z niższych lig. Na mecz z Czarnymi Chrząstawa nie zdołali się zebrać gracze Piasta Nadolice. Odwołany został również mecz Piasta Zawidów z zespołem z Bratkowa, z powodu problemów kadrowych gości.

 

fot. Artur Ciachowski/Fotografia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *