11 zawodników opuszcza Prusice. Ale Orzeł nie odpuszcza IV ligi

Duże zmiany w Prusicach. Z klubem żegna się 11 zawodników, ale Orzeł nie odpuszcza IV ligi i powalczy o utrzymanie się.

 

Wiosenne mecze IV-ligowego Piasta bez udziału kibiców

Jak poinformował Orzeł Prusice, w rundzie wiosennej w drużynie nie zagrają: Karol Buchla, Dariusz Zalewski, Patryk Stefaniak, Kajetan Łątka, Grzegorz Rajter, Konrad Kątny, Dawid Molski, Paweł Gryz, Artur Bąk, Patryk Krajewski i Hubert Miara.

 

Większość z nich to do tej pory podstawowi gracze Orła. Rajter i Kątny byli jednymi z głównych architektów awansu drużyny z A klasy do IV ligi, ten pierwszy strzelił grubo ponad 100 goli w tym czasie.

 

Drogę tę przeszli również wychowankowie Gryz, Bąk, Krajewski czy Miara. Wychowankiem jest również Molski, który wraz Łątką, dołączył do Orła na początku tego sezonu.

 

„Wszystkim zawodnikom chcemy podziękować za reprezentowanie barw Orła i życzymy powodzenia w nowych klubach” – czytamy na fanpage Orła.

 

Mimo dużych zmian kadrowych, w Prusicach nie poddają się i z nowymi graczami, chcą powalczyć o utrzymanie się w IV lidze. „Jednocześnie informujemy, że mimo chwilowych zawirowań wokół naszego klubu, Orzeł będzie w dalszym ciągu rywalizował na IV ligowych boiskach. Wierzymy, że przebudowany zespół Orła stanie na wysokości oczekiwań zarządu i kibiców, a jego walka o IV ligowy byt zakończy się powodzeniem” – czytamy.

 

Przypomnijmy, że od połowy lutego br. klub z Prusic ma nowe władze. Wkrótce poznamy również nazwiska nowych zawodników. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *