Biuro DolZPN zamknięte. Kontakt online lub telefoniczny

Z uwagi na sytuację w kraju związaną z zagrożeniem zachorowania na koronawirusa oraz w odpowiedzi na zalecenia władz państwowych, biuro Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej od poniedziałku (16 marca) zostanie zamknięte do odwołania.

 

Gdy niższe ligi już nie zagrają… Spadki i awanse na dziś [OKRĘGÓWKA – B KLASA]

Wszyscy pracownicy wykonywać będą swoją pracę zdalnie. W związku z tym wszelkie sprawy można załatwiać telefonicznie lub w formie elektronicznej (e-mail). Kontakt w godzinach: 8-16, od poniedziałku do piątku.

 

Maciej Bielski (komisja ds. licencji trenerskich, kursy trenerskie)

  • tel. 798171759
  • e-mail: maciej.bielski@pzpn.pl

 

Filip Dębski (komisja dyscyplinarna, regulaminy rozgrywek, rozgrywki seniorskie, junior starszy, junior młodszy)

  • tel. 509 666 417
  • e-mail: filip.debski@dolnoslaskizpn.pl

 

Krzysztof Dymczak (transfery, licencje klubowe, regulaminy rozgrywek)

  • tel. 662196232
  • e-mail: krzysztof.dymczak@dolnoslaskizpn.pl

 

Agnieszka Damasiewicz (bilety na mecze reprezentacji, delegacje sędziowskie, licencje sędziowskie, transfery)

  • tel. 604947970
  • e-mail: agnieszka.damasiewicz@dolnoslaskizpn.pl

 

Beata Balińska (księgowość, delegacje sędziowskie)

  • tel. 885 500 300
  • e-mail: beata.balinska@dolnoslaskizpn.pl

 

Marek Mazur (rozgrywki młodzieżowe)

  • tel. 507 144 041
  • e-mail: marek.mazur@dolnoslaskizpn.pl

 

Dariusz Machiński – wiceprezes ds. organizacyjno – finansowych

  • tel. 791 000 702
  • e-mail: dzpn@dolnoslaskizpn.pl

 

Andrzej Padewski – prezes zarządu

  • tel. 600424992
  • e-mail: andrzej.padewski@pzpn.pl

 

Podobnie sprawa ma się z dolnośląskimi podokręgami. Oto kontakty do pracowników biur w podokręgach.

 

Podokręg Wałbrzych

Łukasz Nijander – transfery, rozgrywki, regulaminy rozgrywek

  • tel. 695 726 560
  • e-mail: walbrzych@dolnoslaskizpn.pl
  • e-mail: lukasz.nijander@dolnoslaskizpn.pl

 

Marek Grzywacz – komisja ds. rozgrywek, regulaminy rozgrywek

  • tel. 608 073 620
  • e-mail: marekgr@op.pl

 

Jerzy Stich – komisja ds. rozgrywek, regulaminy rozgrywek – Kłodzko

  • tel. 665 297 027
  • e-mail: jery67@o2.pl

 

Robert Rongiers – Komisja dyscyplinarna

  • tel. 508 269 583
  • e-mail: robert.rongiers@dolnoslaskizpn.pl

 

Marian Bach – rozgrywki młodzieżowe, licencje trenerskie, kursy trenerskie

  • tel. 530 976 870
  • e-mail: marian.bach@dolnoslaskizpn.pl
  • e-mail: bachman@list.pl

 

Dariusz Stachurski – dyrektor biura, sprawy organizacyjne i finansowe, licencje klubowe

  • tel. 602781868
  • e-mail: dariusz.stachurski@dolnoslaskizpn.pl

 

Podokręg Legnica

Maciej Cygan (transfery, licencje klubowe, regulaminy rozgrywek, komisje dyscyplinarna i rozgrywek, księgowość)

  • tel. 609 158 245,
  • maciej.cygan@dolnoslaskizpn.pl

 

Chrystian Serkies (rozgrywki młodzieżowe, kursy trenerskie)

  • tel. 606 360 524,
  • chrystian.serkies@dolnoslaskizpn.pl

 

Adam Michalik – dyrektor biura,

 

Podokręg Jelenia Góra

Kamil Wieliczko (pełna obsługa biura)

  • tel. 534 968 028
  • e-mail: kamil.wieliczko@dolnoslaskizpn.pl

 

Jacek Kołodziejczyk (rozgrywki młodzieżowe, kursy trenerskie)

  • tel. 791 966 060
  • e-mail: jacek.kolodziejczyk@dolnoslaskizpn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *