Komplet trzecioligowców i Polonia-Stal z licencją na nowy sezon. Co z Apisem?

Pięciu dolnośląskich trzecioligowców oraz Polonia-Stal Świdnica otrzymali licencję na sezon 2020/21. Komisja odmówiła licencji Apisowi Jędrzychowice.

 

Śląsk – Raków na żywo. Gdzie oglądać?

Komisja ds. Licencji Klubowych Opolskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencyjne dla klubów 3 ligi, które w przyszłym sezonie będą występować w 3. grupie. Najpierw, 22 maja, licencje dostało 16 klubów, w tym cztery ekipy z Dolnego Śląska. Były to Miedź II Legnica, Piast Żmigród, Zagłębie II Lubin oraz Polonia-Stal Świdnica, która o awans do III ligi ma zagrać baraże.

 

Na posiedzeniu 27 maja, po uzupełnieniu wcześniejszych braków, licencję dostało kolejnych siedem klubów, w tym Ślęza Wrocław i Foto-Higiena Gać. W tym gronie znalazł się również Śląsk II Wrocław, który awansował do II ligi. Uspokajam kibiców WKS-u, wrocławianie zagrają w II lidze, a złożenie wniosku o licencję w III lidze to była formalność, którą stosuje się w przypadkach beniaminków.

 

Dwa kluby zrezygnowały z gry w 3. grupie III ligi

Jak można było już przeczytać wcześniej w mediach społecznościowych, licencji nie dostał Apis Jędrzychowice, który ma zagrać z Polonią-Stalą Świdnica baraże o awans.

 

Apisowi przysługuje prawo odwołania się do Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych 3 ligi grupy III w terminie 5 dni od dnia doręczenia decyzji.

 

One thought on “Komplet trzecioligowców i Polonia-Stal z licencją na nowy sezon. Co z Apisem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *