Bartkowiak na testach w Polonii, ale może wylądować w okręgówce

Michał Bartkowiak przebywał na testach w Polonii Warszawa. Ponoć wypadł nieźle, ale – prawdopodobnie – w Czarnych Koszulach nie zagra. Gdzie go zobaczymy w nowym sezonie? Być może w wałbrzyskiej okręgówce.

 

Terminarz IV ligi i ostateczny podział na grupy [MAPA, TERMINARZE]

Michał Bartkowiak – jak informuje portal dumastolicy.pl – ostatnie dni spędził w Warszawie na testach w III-ligowej Polonii. Czarne Koszule mają nowego właściciela, został nim Gregoire Nitot, który ma ambitne plany co do Czarnych Koszul. 23-letni skrzydłowy, jak można przeczytać w mediach społecznościowych, pokazał się z dobrej strony.

 

W Polonii jednak prawdopodobnie nie zagra. Jak napisał dziś lokalny portal skibasport.pl „klub stołeczny nie spełnił jego oczekiwań, więc Michał powrócił do treningów w Wałbrzychu”.

 

Gdzie zagra Bartkowiak w nowym sezonie? Dziś możemy tylko spekulować. Gdy treningi stały się możliwe, uczestniczył w zajęciach A-klasowego obecnie Górnika Wałbrzych, którego jest wychowankiem. Znacznie bardziej prawdopodobne jednak, że w rundzie jesiennej zobaczymy go w barwach któregoś klubu z wałbrzyskiej klasy okręgowej. Choć kto wie, niewykluczone że do gry wejdzie jeszcze jakiś klub z wyższej ligi.

 

Przypomnijmy, że Bartkowiak rundę jesienną sezonu 2019/20 spędził w III-ligowej Foto-Higienie Gać, w barwach której zagrał 15 meczów i strzelił 3 gole. Zimą odszedł, ale do żadnego nowego zespołu nie zdążył dołączyć.

 

Co ciekawe, gdyby Bartkowiak trafił jednak do Polonii, byłby klubowym kolegą doskonale znanego na Dolnym Śląsku Damiana Niedojada, który trafił do Czarnych Koszul w przerwie zimowej.

 

źródło: dumastolicy.pl, skibasport.pl, własne

fot. Foto-Gigiena Gać

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *