Błękitni zastąpili Bór Zaodrze we wrocławskiej A klasie

Błękitni Pustków Wilczkowski zastąpili Bór Zaodrze Oława w IV grupie wrocławskiej klasy A.

 

Wrocławska A klasa w sezonie 2020/21 [PODZIAŁ NA GRUPY, MAPA]

Wczoraj informowałem o wycofaniu się z rozgrywek Boru Zaodrza Oława. W IV grupie wrocławskiej A klasy nie będzie jednak wakatu. Miejsce Boru zajmą bowiem Błękitni Pustków Wilczkowski, którzy mieli zagrać w klasie B.

 

„Wpłynęły stosowne dokumenty. Bór Zaodrze Oława występujący w kl. „A”zostaje zgodnie z uchwałami obu klubów przejęty przez KS Błękitni Pustków Wilczkowski” – poinformował dziś rano Andrzej Padewski, prezes DolZPN.

 

Wszystko więc wskazuje na to, że w grupie VII B klasy będzie 13 zespołów. 

 

W środę DolZPN wydał oficjalny komunikat w sprawie fuzji.

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z uchwałą nr XII/194 z dnia 14.12.2015 r. Zarządu PZPN, klub BŁĘKITNI Pustków Wilczkowski na mocy Uchwały nr 1/07/06/2020 z dnia 06.07.2020 roku nabywa wszelkie prawa z uczestniczeniem klubu BÓR Zaodrze Oława w rozgrywkach klasy “A” gr. IV strefy wrocławskiej oraz staje się następcą prawnym i zobowiązuje się do przyjęcia solidarnej odpowiedzialności za zobowiązania klubu BÓR Zaodrze Oława. Klub będzie występował w rozgrywkach pod nazwą BŁĘKITNI Pustków Wilczkowski.

Wobec powyższego Dolnośląski ZPN wzywa wszystkie zainteresowane podmioty do ujawnienia wszelkich roszczeń w terminie 30 dni od daty ogłoszenia niniejszego komunikatu.

Roszczenia w formie pisemnej należy złożyć w biurze Dol. ZPN.

Po upływie 30 dni klub BÓR Zaodrze Oława zostanie skreślony z listy członków DZPN oraz PZPN.

 

fot. Błękitni Pustków Wilczkowski facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *