Puchar Polski w okręgach. I runda rozlosowana [PARY, TERMINY]

Znamy już pucharowe pary we wszystkich okręgach w I rundzie Pucharu Polski w sezonie 2020/21.

 

Oprawa meczu Zagłębie II – Ślęza godna finału Regionalnego Pucharu Polski

W ostatnich czasie w Podokręgach odbyły się losowania I rund Pucharu Polski. Najpierw poznaliśmy pary w strefie legnickiej, na końcu – dziś – w strefie wrocławskiej.

 

Mecze I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica odbędą się 1 sierpnia.

  • Zryw Stary Łom – Czarni Rokitki
  • Cicha Woda Tyniec Legnicki – Kuźnia II Jawor
  • Błękitni Kościelec – LZS Lipa
  • Czarni Golanka Dolna – Rataj Paszowice
  • Bazalt Piotrowice – Zryw Kłębanowice
  • Radziechowianka Radziechów – Płomień Michów
  • Unia Miłoradzice – Chojnowianka Chojnów
  • Wilkowianka Wilków – Iskra Kochlice
  • Korona Kawice – Orzeł Mikołajowice
  • Unia Rosochata – Orzeł Pichorowice
  • Park Targoszyn – Albatros Jaśkowice
  • Gama Ujazd Górny – Dąb Stowarzyszenie Siedliska
  • Zryw Kotla – Zawisza Serby
  • Górnik II Polkowice – Pogoń Góra
  • Victoria Niemstów – Fortuna Obora
  • Arka Trzebnice – Sparta Przedmoście
  • Odra Grodziec Mały – LZS Buczyna
  • Kalina Sobin – Górnik Lubin
  • Łagoszowia Łagoszów – Viktoria Borek
  • Sokół Jerzmanowa – Iskra Księginice
  • Platan Siedlce – Sparta II Rudna
  • Dragon Jaczów – Gwardia Białołęka
  • Relaks Szklary Dolne – Perła Potoczek
  • Orzeł Czerna – KS Kłopotów-Osiek

 

W Podokręgu Wałbrzych znamy już pucharową drabinkę do III rundy. Tymczasem w I rundzie, która odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia, zmierzą się:

  • Szczyt Boguszów-Gorce – Sudety Dziećmorowice
  • Sparta Przełom Pastuchów – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  • Podgórze Wałbrzych – Darbor Bolesławice
  • LKS II Bystrzyca Górna – Herbapol Stanowice
  • Klubokawiarnia Roztocznik – Kłos Lutomia
  • Tom-Dar Ludwikowice – Sparta Stary Waliszów
  • Hutnik Szczytna – Polonia Bystrzyca Kłodzka

 

II runda – 19 sierpnia

  • Szczyt Boguszów Gorce/Sudety Dziećmorowice – Grom Witków (8)
  • Sparta Przełom Pastuchów/Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów (9)
  • Podgórze Wałbrzych/Darbor Bolesławice – AKS Granit Strzegom (10)
  • LKS Bystrzyca Górna II/Herbapol Stanowice – Victoria Świebodzice (11)
  • S.T.E.P Tapadła Wiry – Polonia/Stal Świdnica (12)
  • Górnik Wałbrzych – Granit Roztoka (13)
  • Wierzbianka Wierzbna – Lechia Dzierżoniów (14)
  • Zieloni Mrowiny – Zdrój Jedlina Zdrój (15)
  • Break Team Roztocznik/Kłos Lutomia – Słowianin Wolibórz (16)
  • Cis Brzeźnica – Sparta Ziębice (17)
  • Piławianka Piława Górna – Bielawianka Bielawa (18)
  • Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko (19)
  • Iskra Jaszkowa Dolna – Włókniarz Kudowa Zdrój (20)
  • Hutnik Szczytna/Polonia Bystrzyca Kłodzka – Piast Nowa Ruda (21)
  • Śnieżnik Domaszków – Orzeł Ząbkowice Śląskie (22)
  • Tom-Dar Ludwikowice/Sparta Stary Waliszów – Skałki Stolec (23)

 

W strefie jeleniogórskiej najpierw odbędą się trzy mecze rundy wstępnej, którą zaplanowano na 25-26 lipca:

  • GKS Gromadka – KS Milików
  • Karkonosze II Jelenia Góra – KKS Jelenia Góra
  • Bóbr II Marciszów – Husaria Grzędy

 

I runda – 1-2 sierpnia

  • KS Maciejowa – Victoria Jelenia Góra
  • Karkonosze II Jelenia Góra /KKS Jelenia Góra – Pub Gol Jelenia Góra
  • Julia Szklarska Poręba – Pogoń Świerzawa
  • WKS Pilchowice – KS Łomnica
  • Czarni Strzyżowiec – Olimpia Kamienna Góra
  • Juvenia Rybnica – Orzeł Mysłakowice
  • Bóbr Marciszów – Orzeł Wojcieszów
  • Bóbr II Marciszów/Husaria Grzędy – Potok Karpniki
  • Zryw Bratków – Łużyce Lubań
  • Olsza Olszyna Lubańska – Hutnik Pieńsk
  • Fatma Pobiedna – Granica Bogatynia
  • LZS Zaręba – Przyszłość Dłużyna
  • Górnik Węgliniec – Cosmos Radzimów
  • KS Pławna – Kwisa Świeradów Zdrój
  • Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec – Włókniarz Mirsk
  • Bazalt Sulików – Nysa Zgorzelec
  • GKS Gromadka/KS Milików – Czarni Lwówek Śląski
  • KS Stare Jaroszowice – Twardy Świętoszów
  • GKS Gromadka – Chrobry Nowogrodziec
  • KS Włodzice – LKS Mierzwin
  • Piast Czerwona Woda – Sparta Zebrzydowa
  • Znicz Kruszyn – LZS Kotliska
  • LKS Ocice – GKS Warta Bolesławiecka
  • Majdan Mirko Bolesławice – Victoria Ruszów
  • LZS Łaziska – Piast Wykroty

 

W strefie wrocławskiej mecze I rundy odbędą się 5 sierpnia.

  • Błękitni Krzeczyn – Widawa Kiełczów
  • Borowianka Borowa – Olimpia Bukowianka
  • Dąb Pruszowice – AP Oleśnica
  • GLKS Mietków – Nefryt Jordanów Śl.
  • KP 99 Śliwice – Błękitni Siedlce
  • KS Łazy – Pogoń Syców
  • KS Gręboszyce – Czarni Chrząstawa
  • KS Piotrkowice – Krościna Wielka
  • Lwy Wrocław – UKS Lider Borów
  • Odra Rzeczyca – KS Brzeg Dolny
  • Piast Lutynia – Ślęża Sobótka
  • Płomień Wisznia Mała – Wicher Domasław
  • Pogoń Cieszków – Grom Szczodrów
  • Polonia II Jaksonów – Korona Pęcz-Szczawin
  • Jankowianka Wierzbno – Polonia Miłoszyce
  • Skra Wojnów – Burza Chwaliborzyce
  • Sokół Kaszowo – Sparta Miłcz
  • Sokół Ujeździec Wielki – Płomień Krośnica
  • Sporting Wrocław – Zryw Chociwel
  • MKS Siechnice – Świteź Wiązów
  • Widawa Wrocław – Zorza Pęgów
  • Zieloni Wilczkowice – GOKiS Kąty Wrocławskie
  • Zjednoczeni Łowęcice – Czarni Białków
  • Odra Kotowice – Sparta Wrocław
  • Sparta II Wrocław – Zjednoczeni Szczepanów

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *