Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

I i II liga – transfery, plotki,  spekulacje

Patryk Bryła został nowym piłkarzem Chrobrego Głogów. Występujący na pozycji bocznego pomocnika zawodnik podpisał z klubem roczny kontrakt.
Bryła w 2008 roku przeszedł do Zagłębia Lubin, z którym w 2011 roku, w zremisowanym meczu z Legią Warszawa, zadebiutował w Ekstraklasie. Następnie na dwa i pół roku został wypożyczony do Górnika Polkowice. Z Górnikiem spadł do drugiej ligi, tam zatrzymał się jeszcze w Okocimskim Brzesko, by ostatecznie zdecydować się na trzecioligowy wtedy ŁKS Łódź. Razem z klubem i razem z obecnie grającym w Chrobrym Kamilem Juraszkiem w 2016 rozpoczął efektowną wspinaczkę do góry. Rozegrał 9 spotkań w Ekstraklasie w rundzie jesiennej 2019/20. Po jesieni przeniósł się do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, jednak nie zdołał zadebiutować w zespole.

***

Szymon Drewniak nie przedłuży wygasającego kontraktu z Chrobrym Głogów i w nowym sezonie będzie piłkarzem Arki Gdynia. 

***

***

Król strzelców II ligi z Polkowic blisko Jagiellonii Białystok

4 thoughts on “Dolnośląskie transfery LATO 2020. Od Ekstraklasy do B klasy [FAKTY, PLOTKI]

  1. Piast Nowa Ruda transfery: Szymon Stec (bramkarz) Zagłębie II Lubin, Maciej Olczak (obrońca)Śląsk II Wrocław, Łukasz Szukiełowicz (obrońca) MKS Kluczbork, Mateusz Kałwak(pomocnik/napastnik) Zdrój Jedlina Zdrój, Daniel Orzechowski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Piotr Florian (obrońca) Polonia Stal – Świdnica, Daniel Kucharski(pomocnik) Polonia – Stal Świdnica, Łukasz Kalka (pomocnik) – Włókniarz Głuszyca.

  2. Nowy bramkarz w Piaście Nowa Ruda, Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem, GIULLIANO MIRABELO CRUCI, portugalskiego klubu Oliveira do Bairro Sport Clube .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *