4LigaWschód. Szokujący wynik w Bielawie. Siedem goli Drożyńskiego

Koleje Dolnośląskie IV liga wschód. W meczu 5. kolejki Bielawianka rozgromiła Orła Prusice 13:1.

Oberwanie chmury w Kłodzku. Mecz Nysa – Moto-Jelcz odwołany

Bielawianka była faworyta meczu z Orłem Prusice, ale to co się stało na murawie w Bielawie z pewnością szokuje. Bo choć IV liga to wciąż rozgrywki amatorskie, to takie wyniki rzadko można spotkać nawet w najniższych ligach. Warto jednak pamiętać, że ekipa z Prusic to w dużej mierze bardzo młoda, wręcz juniorska ekipa.

Bohaterem I połowy meczu Bielawianka – Orzeł był Adrian Niewiadomski, który strzelił trzy gole. Po jednej bramce przed przerwą dołożyli Adam Bońkowski i Bartłomiej Cegiełka.

Po zmianie stron na murawie pojawił się Patryk Drożyński, który strzelił… siedem goli. W drugiej połowie drugiego swojego gola zdobył również Bońkowski. Gola dla gości zdobył Damian Katrycz (była to bramka na 1:6).

Bielawianka po 5. kolejkach jest liderem wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi.

One thought on “4LigaWschód. Szokujący wynik w Bielawie. Siedem goli Drożyńskiego