4LigaWschód. Tak Moto Jelcz wypuścił zwycięstwo w Wołowie [FILM]

W niedzielnym meczu 7. kolejki grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi MKP Wołów zremisował z Moto Jelczem Oława 2:2. Gospodarze wyrównali w samej końcówce spotkania.

Hit kolejki wschodniej grupy IV ligi na remis. Bielawianka – AKS 1:1

Mimo że była to już 7. kolejka wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi, dla Moto Jelcza Oława było to dopiero spotkanie numer 5. Goście do Wołowa przyjechali po 4 ligowych zwycięstwach i liczyli, że po meczu i wygranej uda im się wskoczyć na ligowe podium.

Przez większość spotkania wydawało się, że cel ten osiągną. Już do przerwy goście prowadzili 2:0 po bramkach Janusza Gancarczyka i Mateusza Dobkowskiego. W II połowie kontrolowali wydarzenia na boisku, a jednak w końcówce dwa razy zaspali.

Kontaktowego gola dla MKP strzelił w 83 min. z rzutu wolnego Marek Gacek. Trzeba jednak dodać, że z interwencją przy strzale w krótki róg bramki spóźnił się golkiper oławian.

W 91 min. wyrównał strzałem z okolic linii pola karnego Sebastian Supranionek, który wykorzystał mało zdecydowaną postawę defensorów Moto Jelcza.

Kibice oglądali fajne spotkanie, a jego najciekawsze fragmenty można zobaczyć na kanale YouTube Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.