Jacek Fojna nowym trenerem beniaminka IV ligi Orła Lubawka

Jacek Fojna, do niedawna szkoleniowiec III-ligowej Foto-Higieny Gać, został nowym trenerem Orła Lubawka, beniaminka wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi.

 

4LigaWschód. Po zaległych meczach Moto Jelcz, Polonia i Lechia w czołówce

Jacek Fojna na początku lipca rozstał się z III-ligową Foto-Higieną Gać, którą prowadził przez rok. Wcześniej prowadził – wtedy jeszcze IV-ligowego – Górnika Wałbrzych. Teraz został szkoleniowcem beniaminka IV ligi Orła Lubawka. 

 

Przypomnijmy, że na początku tygodnia zrezygnował dotychczasowy trener Orła Marcin Trela. – Zdecydowałem się zrezygnować z funkcji trenera, ponieważ wyniki, które osiągamy w bieżącym sezonie, nie satysfakcjonują mnie (3 porażki, 2 remisy, 1 zwycięstwo), a zespół stać na lepszą grę. Biorę odpowiedzialność za przygotowanie do sezonu i bieżące wyniki. Uważam, że potrzebna jest zmiana, która przyczyni się do lepszych wyników. Najważniejsze, aby zespół zaczął wygrywać – powiedział Marcin Trela klubowemu fanpage’owi.

 

Czy tak się stanie pod wodzą Jacka Fojny przekonamy się już wkrótce. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje w niedzielę, w meczu z MKP Wołów. Początek o godz. 16. 

 

Aktualnie Orzeł zajmuje 12. miejsce w tabeli wschodniej grupy IV ligi.

 

fot. Orzeł Lubawka facebook

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.