Modernizacja Oławki w WBO 2020. Głosujcie na projekt 203

We Wrocławskim Budżecie Obywatelskim znalazł się projekt modernizacji kompleksu piłkarskiego „Oławka”. Cała społeczności piłkarska Wrocławia może pomóc w jego realizacji.

 

LINK DO GŁOSOWANIA – WBO 2020

Oławka była kiedyś własnością Polonii Wrocław. – Obecnie zarządza nim MCS, jednak ciągle czujemy się odpowiedzialni za stan stadionu i jak tylko możemy staramy się podnieść jego funkcjonalność. Obecnie miesięcznie trenuje tam około 9000 zawodników z wrocławskich klubów, dlatego każde dodatkowe miejsce dla piłkarzy jest jak najbardziej potrzebne i o to właśnie walczymy – mówi Tomasz Malec, prezes Polonii Wrocław, a jednocześnie koordynator projektu.

 

– W związku z tym, że nasz projekt na budowę boiska z naturalną nawierzchnią i poprawę infrastruktury na stadionie Oławka zakwalifikował się do głosowania w konkursie WBO 2020 nr 203, zwracam się z prośbą do wszystkich klubów sportowych, kibiców, miłośników najrozmaitszych sportów, jak również mieszkańców Wrocławia o zagłosowanie właśnie na nasz projekt – dodaje Malec.

 

Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 18 września. Będzie trwało do 5 października.

 

Projekt “Poprawienie warunków szkolenia dzieci i młodzieży na obiekcie piłkarskim “Oławka” ma numer 203 na liście projektów ponadosiedlowych. Linki do głosowania znajdują się powyżej i poniżej.

 

LINK DO GŁOSOWANIA – WBO 2020

 

Oto kilka ważnych zasad konkursu:

  • Prawo głosu ma każdy mieszkaniec Wrocławia niezależnie od wieku. Aby głosować nie jest potrzebne zameldowanie we Wrocławiu.
  • Głosowanie odbywa się elektronicznie na wroclaw.pl/wbo i papierowo w punktach do głosowania.
  • W celu zapewnienia bezpośredniości głosowania papierowe karty do głosowania będą numerowane
  • i wydawane pojedynczo mieszkańcom w punktach do głosowania.
  • Każdy mieszkaniec Wrocławia ma jeden głos, w ramach którego może wybrać maksymalnie jeden projekt osiedlowy i jeden ponadosiedlowy.
  • Aby projekt mógł być wybrany, musi zostać oddanych na niego co najmniej 100 ważnych głosów.
  • Do realizacji wybierane będą projekty, które uzyskały kolejno największą liczbę głosów, aż do wyczerpania puli środków w ramach projektów osiedlowych (9 mln zł) i ponadosiedlowych (16 mln zł).
  • Każdy głos jest tak samo ważny. Z jednego smartfona może głosować aż 5 osób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *