Polonia-Stal Świdnica ma nowego trenera. Powrót po ponad 10 latach

Jarosław Pedryc został trenerem pierwszej drużyny Polonii-Stali Świdnica, beniaminka III ligi. Na tym stanowisku zastąpił Rafała Markowskigo. 

 

Zmiana trenera w Świdnicy. Rafał Markowski nie poprowadzi już Polonii-Stali

W minioną w sobotę Polonia-Stal uległa u siebie Rekordowi Bielsko-Biała 0:3. Świdniczanie po 9. kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z 4 punktami na koncie. W poniedziałek klub poinformował o rozstaniu z trenerem Rafałem Markowskim.

 

W środę Polonia-Stal grała zaległy mecz okręgowego Pucharu Polski w strefie wałbrzyskiej. Drużyna pod okiem dotychczasowych asystentów trenera – Grzegorza Borowego i Andrieja Kozachenki – wygrała z Lechią Dzierżoniów 3:1.

 

W czwartek klub przedstawił nazwisko nowego szkoleniowca świdniczan. Został nim doskonale znany w regionie i Świdnicy Jarosław Pedryc, dla którego jest to powrót po ponad 10 latach na ławkę trenerską biało-zielonych. W sezonie 2009/2010 był trenerem w rozgrywkach III ligi dolnośląsko-lubuskiej, kończąc rundę jesienną na wysokiej trzeciej lokacie.

 

Ponadto w trakcie swojej kariery trenerskiej prowadził m.in. ekipy Miedzi Legnica, Górnika Polkowice czy – kilka razy – Prochowiczanki Prochowice.

 

fot. Polonia-Stal Świdnica

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *