Ulewa popsuła hit IV ligi. Mecz w deszczu Moto-Jelcza – Bielawianka dla gospodarzy

Wydarzeniem kolejki we wschodniej grupie Koleje Dolnośląskie IV ligi był mecz w Oławie, gdzie Moto-Jelcz podejmował Bielawiankę. Gospodarze wygrali 1:0.

Polonia-Stal Świdnica ma nowego trenera. Powrót po ponad 10 latach

W Oławie spotkały się 3. drużyna i lider wschodniej grupy Koleje Dolnośląskie IV ligi. Obie drużyny grają ofensywny futbol i można było się spodziewać ciekawego meczu. Niestety, plany te pokrzyżowała pogoda. I połowa spotkania praktycznie cała odbywała się w strugach ulewnego deszczu, nieco lepiej było po przerwie, ale o piłkarskich fajerwerkach można było zapomnieć.

W meczu padł tylko jeden gol. W 56 min. Bartłomiej Musiał wykorzystał błąd golkipera Bielawianki i skierował piłkę do siatki.

Moto-Jelcz wygrał mecz na szczycie i awansował na fotel lidera. Przynajmniej do czasu zakończenie spotkania AKS Strzegom – Lechia Dzierżoniów.

Bielawianka przegrała po raz pierwszy w sezonie. Jedynym niepokonanym zespołem we wschodniej grupie IV ligi pozostaje Moto-Jelcz Oława.