Dzielny Maksym walczy o zdrowie. Możesz go wspomóc w tej walce

Maksym, syn zawodnika Gryfa Gryfów Śląski Mariusza Malarowskiego, od początku swojego życia musi walczyć. Najpierw o życie, teraz o zdrowie. Możesz wspomóc dzielnego chłopca i jego rodziców w tej walce. Liczy się każda złotówka.

 

Link do zbiórki na rzecz Maksyma

Maksym urodził się w 25 tygodniu ciąży. Ważył 700 g i mierzył 30 cm. Długo trwała walka o życie maluszka, ale chłopiec wyszedł z niej zwycięsko. Niestety, na tym nie koniec, bowiem chłopiec cierpi na wiele schorzeń. Teraz – wraz z rodzicami – walczy o swoje zdrowie i rozwój.

 

Historię Maksyma przeczytacie na stronie zbiórki na stronie pomagam.pl (linki obok i powyżej). Chłopiec jest synem zawodnika Gryfa Gryfów Śląski Mariusza Malarowskiego. Klub i lokalna społeczność również włączyła się w pomoc.

 

„Przez cały październik będziemy prowadzić poprzez stronę klubową licytacje wielu wspaniałych fantów i wydarzeń, z których całość pieniążków zostanie przeznaczona na koszty leczenia” – czytamy na fanpage’u Gryfa.

 

Ważnym punktem akcji będzie spotkanie Gryf – APIS Jędrzychowice, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka, a dochód z biletów także zostanie przekazany na ten szczytny cel.

 

Chcecie być na bieżąco? Obserwujcie fanpage Gryfa! Sporo się tam dzieje w tym temacie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *