III liga. Porażki w zaległych meczach z udziałem “miedziowych” drużyn

W środę, 30 września, odbyły się dwa zaległe mecze z udziałem drużyn z Zagłębia Miedziowego – rezerw Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica. Niestety, oba zespoły poniosły porażki.

Wielkie emocje w podwójnych derbach. Bez przełamania w debiucie Pedryca

Rezerwy Miedzi Legnica podejmowały Polonię Bytom. Goście dwa razy obejmowali prowadzenie, ale legniczanom udawało się wyrównać. Aż do doliczonego czasu gry. Wtedy Adam Żak zdobył trzeciego gola dla gości, który był również jego trzecim trafieniem w tym meczu. Bramka padła między 93 a 97 minutą spotkania (różne serwisy podają różny czas). Gole dla legniczan strzelili Maciej Koziara i Piotr Świątko.

Tymczasem rezerwy Zagłębia Lubin grały w Pawłowicach Śląskich. Goście wyszli na prowadzenie w 51 min. za sprawą Mateusza Bartolewskiego, który zdobył gola z rzutu wolnego. Niestety, w tym meczu końcówka również należała do rywali. W 77 min. wyrównał Szymon Ciuberek, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry zwycięską bramkę dla Pniówka zdobył Przemysław Szkatuła.