Beniaminek okręgówki w opałach. Grozi mu degradacja do B klasy

Grom Gromadzyń-Wielowieś na spore kłopoty kadrowe. Zarówno w drużynie seniorskiej, jak i – a nawet przede wszystkim – młodzieżowej. Za te ostatnie może być nawet zdegradowany do B klasy.

 

Weteran w Polkowicach. Piątkowski po latach wraca do Górnika

Grom Gromadzyń-Wielowieś jest beniaminkiem legnickiej okręgówki. Niemal od początku sezonu drużyna boryka się z kłopotami kadrowymi, które zostały jeszcze spotęgowane przez kontuzje. Doszło do tego, że niedawny mecz z Płomieniem Radwanice został przerwany z powodu zdekompletowania ekipy Gromu.

 

Po 9. kolejkach drużyna z dwóch miejscowości jest na przedostatnim miejscu w tabeli. Nie to jest jednak największym problemem klubu. Okazuje się bowiem, że kłopoty kadrowe dopadły również drużyny młodzieżowe Gromu – a jak wiadomo, w okręgówce muszą być dwa zespoły dziecięce lub młodzieżowe.

 

Jak dotąd nie uczestniczyły one w żadnych turniejach organizowanych dla najmłodszych drużyn. Jak zapowiedział Adam Michalik, dyrektor biura Podokręgu Legnica, „każdy kolejny brak udziału to wyrzucenie z klasy okręgowej”.

 

Gromowi grozi – za brak uczestnictwa w trzech turniejach młodzieżowych – odebranie licencji na grę w okręgówce, co oznacza wyrzucenie z ligi i degradację do B klasy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *