Widzew – Sandecja ONLINE TV (09.10. TRANSMISJA GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?)

Widzew – Sandecja ONLINE TV. Mecz Widzew łódź – Sandecja Nowy Sącz w piątek, 09 października 2020 roku. Gdzie oglądać mecz Widzew – Sandecja na żywo w TV i ONLINE?

 

Widzew – Sandecja transmisja na żywo

W piątek, 9 października, rozpocznie się 8. kolejka I ligi. Pierwsi na ligowe boiska wybiegną zawodnicy Widzewa Łódź i Sandecji Nowy Sącz. Obie drużyny zawodzą, choć w przypadku gości, start nowego sezonu to prawdziwa katastrofa. Podopieczni Piotra Mandrysza przegrali dotąd wszystkie 7 meczów.

 

Łodzianie dotąd zdobyli 7 punktów w 7 meczach. To znacznie więcej niż ich piątkowy rywal, ale z pewnością mniej niż wszyscy w Łodzi oczekiwali. Gdy wydawało się, że wracają na właściwie tory, przegrali w minionym weekend w Niepołomicach z Puszczą 0:1. Widzewiacy stracili tylko jednego gola, ale zagrali bardzo nieskutecznie.

 

Widzew – Sandecja transmisja na żywo

Arbiter Artur Aluszyk z Barlinka poprowadzi piątkowe spotkanie Fortuna 1 Ligi w Łodzi między Widzewem a Sandecją Nowy Sącz. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Niemirowski oraz Marek Arys. Sędzią technicznym będzie Tomasz Marciniak.

 

Mecz Widzew – Sandecja: gdzie oglądać?

Mecz Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz: gdzie oglądać transmisję na żywo w telewizji oraz w internecie? Sprawdź na następnej stronie.  

 

Wyniki ostatnich meczów Widzewa z Sandecją

  • Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 0:3
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 2:0
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 2:2, karne 5:4
  • Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 1:6
  • Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *