Kolejna murawa boiska zniszczona. Tym razem klubu z B klasy

„Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki” napisać miał w liście Benjamin Franklina. Do tego zestawu trzeba dodać jeden punkt – zawsze znajdzie się idiota, który zniszczy boisko.

 

Czesi zawieszają rozgrywki w niższych ligach. Czy nam też to grozi?

Kolejny akt wandalizmu i przykład bezdennej głupoty. Ty razem „ofiarą” z pewnością nie do końca rozgarniętego kierowcy padło boiska Polonii Godzikowice, która gra w grupie V wrocławskiej B klasy.

 

„Dzisiaj w nocy jakiś skończony imbecyl postanowił sobie pojeździć samochodem po naszym boisku. Niestety murawa została uszkodzona. Brak słów… Jeżeli ktoś cokolwiek widział, słyszał, posiada informacje które pomogą namierzyć i pociągnąć do odpowiedzialności tego bezmózgowca, prosimy o kontakt” – czytamy na fanpage Polonii.

 

Wpis trafił na facebooka we wtorek, co oznacza, że do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałek na wtorek. Przyłączamy się do apelu klubu – jeśli ktoś ma jakąś wiedzę na temat sprawcy lub tego zdarzenia, niech skontaktuje się z przedstawicielami Polonii.

 

2 thoughts on “Kolejna murawa boiska zniszczona. Tym razem klubu z B klasy

    1. a kto postawienie płotu sfinansuje?Płot z segmentów metalowych z drutu jaki trzeba by było postawić wokół boiska kosztowałby (wraz z co najmniej 2 bramami i 2 furtkami około 10 tys. zł.Olbrzymia większość klubów Bklasy nie stać na taki wydatek a nie wszystkim gminy sfinansuja takie ogrodzenie. nie stac na taki wydatek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *